Je to tehotenstvo?

alex1999
18. aug 2024

Ahojte,žienky
Už som tu písala podobný príspevok no robila som si už aj tehotensky test. Poslednú menštruáciu som mala 12.7 asi pred dvomi týždňami som mala tehotenské príznaky ešte pred očakávanou menštruáciou. Dokonca aj výtok z prsníkov bol bielej farby ako mlieko. Po pár dňoch to ustúpilo a tak som to neriešila. Myslela som,že je to kvôli príchodu menštruácie. No a nakoniec menštruácia neprišla. Robila som si tehotenský test. Prvý bol negatívny a keďže som mala dva,tak o pol hodinu som si urobila druhý a na ňom bola úplne slabucka druhá čiarka. Skoro neviditeľná,ale bola tam. Myslela som,že je jeden z tých testov chybný,keď v jeden deň som si robila dva a ukazovali opačne výsledky. O 2 dva som si tak kúpila ďalšie dva testy a tie vyšli presne tak,ako tie prvé ktoré som si robila. Urobila som si ich naraz.. jeden negatívny a druhý pozitívny? Nerozumiem

domka222
18. aug 2024

Výtok z prsníkov ako príznak tehotenstva? Ak nie je test jasne pozitívny aj napriek tomu,že ms neprišla, tak o tehotenstvo asi nepôjde

butterflyeffect
18. aug 2024

Mozno biochemicke a tym padom pride MS neskor. Ten vytok z prsnikov ako priznak tehotenstva to som este nepocula… asi by som na tvojom mieate zabehla k doktorke, spravi ti test z krvi a pripadne hormonalny profil ci sa nejedna o nieco ine

alex1999
autor
18. aug 2024

@butterflyeffect Ja mám dve deti. A vždy som takto zistila,že som tehotná. Tým vytokom z prsníka 😃 Ak je biochemicke tehotenstvo,tak ustupia tehotenské príznaky a test ukazuje nejasne? Nerozumie ako mohli byť dva testy negatívne a dva pozitívne. Teda len "duch" na teste.

alex1999
autor
18. aug 2024

@domka222 Ďakujem za odpoveď 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre