Je to tehotenstvo?

3. jún 2022

Ovuláciu mávam na 20 deň cyklu, avšak 12 DC som bola presvedčená, že prebehla. Aj sme mali deň predtým styk naplno. Dnes je 20 DC a poprosila som manžela, nech kúpi ovulačný test, bola som zvedavá či som cítila dobre a ovu dnes nie je. Vôbec som nič neriešila a ocikala s tým, že jedna silná a jedna slabá čiarka. Takže negat. a ovu dnes nieje presne ako som si myslela. Išla som ho už vyhodiť keď vidím , že hcg. Manžel omylom kúpil tehotenský a teda bol pozitívny. Išiel teraz pre druhý pre istotu ale som v šoku. Ako sa to mohlo podariť? Nechápem, nechce sa mi tomu veriť.

jaskolka
3. jún 2022

Tak jednoducho ovulácia bola v čase styku a ty si otehotnela. Kľudne urob ešte iný test, keď bude aj ten s //, tak už zbytočne sa pýtať,ako je to možné. Proste sa stalo a budes mama.
Ženské telo je nevyspytateľné, ovulácia môže byť skutočne kedykoľvek aj u ženy, čo ma úplne pravidelný cyklus, sa to môže "pomotat" a bum, bábätko je na ceste 🙂

banalu
3. jún 2022

Ved ked si si bola 100% ista, ze si mala ovu a den predtym sex tak nerozumiem preco si prekvapena z tehotenstva 🤣

autor
3. jún 2022

@banalu Keď sa dlho snažíš a nič , tak ver, že si prekvapená ak sa podarí 🙂 Hlavne ak je to inokedy než čakáš

any_soj
3. jún 2022

Gratulujem 🙂 dlhšie ste sa snažili a preto neveríš?

banalu
3. jún 2022

Ja som len reagovala na to co si napisala 😉
Tak drzim palce, teraz uz len cakat ☺️

gertys
4. jún 2022

Ocividne ovulaciu nemavas na 20dc 😀😀😀 preto sa ti nedarilo. Mas ju posunutu a preto to vyslo. V tvojom pripade stastna nahoda ze si sa trafil

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre