Je to tehotenstvo?

tinka_31
27. apr 2022

Ahojte dievčatá 2.3 som mala poslednu menštruáciu ovulácia vôbec netuším kedy bola. 19.4 som si robila test lebo mi menzes meškal vyšiel pozitívny 20.4 som si spravila digitálny vyšiel mi 2-3 týždeň . Dnes som bola na pohotovosti kôli slabému krvácaniu lebo som sa zľakla zajtra idem ku doktorke. Podľa MS to vychádza že som 8 týždeň ale dnes vôbec nevidel tam nič. Dievčatá stretli ste sa niektorá s tým? Mám veľký strach prikladám fotky testov ten prvý je robený včera večer

surama
27. apr 2022

Podla mna je vsetko ok. Ked ti vyslo 2-3 od oplodnenia, tak realne si tak 4-5, a to este naozaj nemusi byt nic vidno. Drzim prsty nech vsetko vyjde ako ma 🙏🙂

minis
27. apr 2022

@tinka_31 neboj sa, bude vidno, hlavne sa nestresuj. a gratulujem ❤️

tinka_31
autor
27. apr 2022

@surama ďakujem krásne ten test som si robila 20.4 len ten doktor povedal,že sa to rada od poslednej menštruácie čiže uz by ten plod musí byť 😥 dlho sme sa snažili a teraz keď sme sa objaa tešili tak toto

tinka_31
autor
27. apr 2022

@minis kebyže máš pravdu 😥 čo všetko by som za to dala...len nechápem prečo sa to ráta od poslednej ms

lienka.7
27. apr 2022

@tinka_31 ja som pri prvom tehu bola podobne ako ty, mala som krvácanie a pozit.test. vyšetrili ma, ale už potvrdili tehu ze 5-6tt.
Pri druhom v 7tt ze nic😔 2 tt som prestresovala a prerevala a potom v 9tt uz bolo všetko ok👍 kazde tehu je ine, pozitivne mysli a ver sebe i babatku🤗 drzim ti moc moc palce ✊🍀
Inak co sa tyka testov, mala som to ako ty, koľajnice ako hrom, preto som nechápala...

tinka_31
autor
27. apr 2022

@lienka.7 to má veľmi teší a ďakujem krásne snažím sa veriť 😥❤️

minis
27. apr 2022

@tinka_31 velmi ti drzim palce. viem co prezivas.... ❤️nestresuj samu seba, aby si si neublizila ❤️

minis
27. apr 2022

@tinka_31 mohla si mat posunutu ovulaciu,mozne je vsetko, tyzden hore dole ako sa hovori a neboj sa, jeden den nic a na dalsi alebo o par sni uz bije srdienko ❤️

lienka.7
27. apr 2022

@tinka_31 zavolaj svojmu gynekológovi a objednaj sa k nemu ako ti povie... fakt ta chápem, ale len a len pozit.mysliet, fakt ❤ pripadne mu mailom posli, co mas v správe, nech sa ti vyjadri...drz sa 🍀🍀🍀

ailiba
27. apr 2022

@tinka_31 sedem dni po pozitivnom teste je este skoro ist lekarovi, podla mna... A testy mas poriadne silne. Mozes byt tak zaciatok 5.tt, to je skoro. Zobrali ti aj hcg? Pod istu hranicu nic nie je vidiet. Chapem, ze si bola na pohotovosti jvoli tomu krvácaniu... Mozno ta trosku ukludnim, ja som tiez riadne zacala krvacat, dali mi infuziu a poslali ma domov... Do 8.tt som stale krvacala a potom vsetko preslo... A uz budem o chvilku rodit.
Podla mna treba este pockat. Drzim palce

tinka_31
autor
27. apr 2022

Bože dievčatá ste úžasné. Ste ma aspoň kúsok ukludnili. Zajtra idem ku gynekologycke

lienka.7
27. apr 2022

@tinka_31 inak na to krvácanie si kup ascorutin. Mne to vtedy povedali v nemocnici nech užívam, ze je to "tam" citlivé teraz, moze ti prasknut nejaká cievka a ty máš zbytocne stres ze krvácas...

tinka_31
autor
27. apr 2022

@ailiba a nie nebrali zajtra mi budú

atikab
27. apr 2022

@surama Ak rátame, že prvý test robila 19.4. a digitálny 20.4. s výsledkom 2-3, tak dnes to už reálne výchadza 3+ tt. Čiže rátajúc to podľa tohto, tak oficiálne teda 5-6 tt a v tom prípade by už niečo malo byť vidieť ( minimálne asi gestačný vak)...
Každopádne držím palce v dobrý výsledok 🙂

tinka_31
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinka_31
autor
27. apr 2022

@atikab on tam je vidno len je prazdny ale ten doktor vravel ,že som 8 týždeň a že už aj plod by tam mal byť vidieť to má znepokojilo

atikab
27. apr 2022

Tak ak je vidieť gestačný vak a predpokladáme, že reálne ( podľa testov, nie podľa pm) si 5-6tt, tak by to stále ešte mohlo byť nádejné. Držím palce 🙂

erickatt
27. apr 2022

@tinka_31 kazde sono je ine. A dr mohol byt ,,slepy" neskuseny, zajtra bude všetko ok

marug
27. apr 2022

Ahoj, hlavne sa nestresuj. Ja som podla poslednej menstruacie mala byt v 8. tyzdni, ale podla ultrazvuku to vyzeralo na 5. Musela som mat ovulaciu fakt posunutu a tehotenstvo normalne prosperuje. V zaciatkoch tehotenstva sa dokonca dost casto stava, ze terminy porodu podla menstruacie a podla ultrazvuku sa lisia, kludne aj o 14 dni, a neznamena to nic zle 🙂

ailiba
27. apr 2022

@tinka_31 podla toho uvidis... To vela povie.

tinka_31
autor
28. apr 2022

Tak dievčatá práve som prišla od doktorky tá videla aj plod a dokonca aj bijuce srdiečko strašne ma potešila a upokojila. Je síce trošku menšie ale že to môže byť posunutou ovulaciu.

surama
28. apr 2022

@tinka_31 Och gratulujem ❤️❤️❤️ Tak vidis 🙂 Drzim prsty nech vam vsetko dobre dopadne ☺️

erickatt
28. apr 2022

@tinka_31 perfektne

tinka_31
autor
28. apr 2022

Ďakujem vám krásne ❤️ len ma trošku znepokojuje tá veľkosť

nika1391991
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
minis
4. máj 2022

@tinka_31 hovorila som ti ❤️drz sa ❤️

tinka_31
autor
4. máj 2022

@minis ďakujem krásne ❤️

tinka_31
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre