Je to tehotenské bruško?

17. sep 2022

caute zeny..je toto tehotenske brusko? ms naposledy 26.8-31.8. vid fotos

jaskolka
17. sep 2022

Aj keby si tehotná, tak teraz by, si to len zistila. Neexistuje, aby už si mala bruško, embryo by malo pár milimetrov.
Meska ti už menzes? Máš pozitívny test? Je to veľmi skoro ešte...

rodinka
17. sep 2022

Aj ja si myslím ze na bruško určite veľmi skoro

anjelicek26
17. sep 2022

Ak by si aj tehotna, tak ma embryo par milimetrov, takze s toho ziadne brucho nie je...prestan byt paranoidna a obzerat brucho, ked tak si sprav test...

babovka2321
17. sep 2022

Normalne mi je smutno z toho, ze sem niekto pride s takouto otazkou a mysli ju vazne.

petamich
17. sep 2022

31.8. si mala poslednu MS = ked tak v tieto plus minus ovulujes a ak by si aj napriek menstruacii bola tehotna z minuleho cyklu, stale je skoro na tehotenske brusko, hoc ak mas uz viac deti brusne svaly povoluju skor a brusko ak byva vidiet skor - ale nie takto skoro

pukina
17. sep 2022

@babovka2321 presne, tiez mi je smutno z toho, kolko ludi neovlada zakladne biologicke znalosti

liloastitch
17. sep 2022

To je skôr diastaza ako tehotenské brucho.

autor
17. sep 2022

@jaskolka menzes by som mala mat 23.9, test som zatial nerobila, ale zatial by sme nechceli este nechceli dieta s partnerom ale niesme si isty ci uz to brusko tak vyzera

autor
17. sep 2022

@petamich nemam deti

petamich
17. sep 2022

nie nie je to tehotenske brusko, skus trochu pogooglit ako to funguje a ak sa bojite nezelaneho tehotenstva treba sa chranit a nie takto stresovat a hladat tehotenske brucho tam, kde nie je v case, ked telo ani nevie, ze caka dieta (ak by si tehotna bola)

amelie2017
17. sep 2022

Ako ozaj hroza, ze sa toto pyta dospela zena. Keby ta aj oplodnil, to vajicko by sa pravdepodobne este len uhniezdovalo alebo putovalo vo vajcovode. Takze to tehotenske brusko bude tuk a nie babo 🤦‍♀️

mk22
17. sep 2022

Niee, to vážne sa niekto opýta?

rebellefleur
17. sep 2022

🙈🙈🙈🙈🙈

domka222
17. sep 2022

🤦‍♀️ Ak máš vajce ako pštros, tak možno aj hej

xena0
17. sep 2022

Vážne??? Bože žena vráť sa na základnú školu a doštuduj si biológiu

doriiis
17. sep 2022

🤣🤣🤣🤣

klarissa25
17. sep 2022

Bože môj...a ze prečo si ľudia robia srandu z tejto stránky...🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😅😅

mimi3008
17. sep 2022

😱😱😱moje nervy

beatrixx1525
17. sep 2022

Keby sme nemali vo vláde katoliban na školách mohla byť dávno sexuálna výchova a táto otázka by nikdy nebola vznikla

falbala132
17. sep 2022

ludia fakt otupjevjajú..

heleninamama
17. sep 2022

@beatrixx1525 Ver, že by vznikla. Toto nie je o školstve ani o katolicizme, ale o tom, že niektorí ľudia sú proste hlúpi a aj keď chodia do školy, žijú v kontakte s inými ľuďmi, majú k dispozícii knihy, internet...Chýba im mozgová kapacita k tomu, aby sa dokázali zamyslieť a pochopiť určité, pre normálneho človeka, úplne jednoduché veci.

beatrixx1525
17. sep 2022

@heleninamama kolegyňka nad tebou zhrnula asi najlepšie no

adalmba
17. sep 2022

Áno je to tehotenské bruško a práve tá koplo bábo, keď si fotila. Ja tam vidím nožičku 😆

petronellla87
17. sep 2022

@domka222 odvalilo mi kardan🤣🤣🤣🤣🤣

poopsie
17. sep 2022

@beatrixx1525 ja som mala sexuálnu výchovu pred 18 rokmi na ZŠ ty katoliban, aj teraz ss to určite robí, len treba asi ochotného pedagóga🤦‍♀️

poopsie
17. sep 2022

Sa priznaj, ze si mala na obed fazuľovú polievku...

beatrixx1525
17. sep 2022

@poopsie dobre.

abbey1
17. sep 2022

Mala si odfotiť ľavé ucho. Podľa tvaru by sme ti vedeli povedať i pohlavie dieťatka. Stará overená metóda. ;)

andrea_prestastna
17. sep 2022

Tebe sibe sorry tebeani nemeska este a ty uz mas brucho. Zdulo ta , dobre sa vyprd a ked nezdulo tak zacni cvicit

andrejka1974
17. sep 2022

Najskôr si pribrala to bude slaninka tehotenské bruško to určite nie je

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre