Je to tehotenské bruško?

sketa
28. aug 2022

Baby myslite, ze nejako takto by mohlo vyzerat tehotenske brusko? Test vysel negativni. Mam asi dni do menštruácie...

bessie12
28. aug 2022

To si robis srandu, ze ? 🤦‍♀

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1
28. aug 2022

@sketa vtip by mal byť aj vtipný

bessie12
28. aug 2022

@mb2021 znovu sa niekto nudi. Uz aby zacala ta skola.

majki_ki
28. aug 2022

@sketa určite, podľa veľkosti odhadujem možno aj dvojičky

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liloastitch
28. aug 2022

Vy sa jej smejete ,ale moje tehotenské vyzerá rovnako 🥲🤣 len taká slaninka....

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kabba
28. aug 2022

@liloastitch ale tvoje asi nie je po dvoch tyzdnoch tehotenstva taketo 😂

majki_ki
28. aug 2022

@liloastitch ale predpokladáme, že si tehotná dlhšie, teda dlhšie ako deň pred menštruáciou :D

liloastitch
28. aug 2022

@kabba
@majki_ki áno dievky, ja už si ani nepamätám kedy som tú menštruáciu mala... Ale presne takáto slanina mi vybehla 🥲 až nechápem prečo, predchádzajúce tehotenstvá pekné guľaté brušká a teraz tento prerastený bôčik 🤣 toto samozrejme tehotenské nebude .

tora23
28. aug 2022

@sketa No pozri keď uvazime, že každé tehotenstvo sa počíta od poslednej menštruácie tak technicky vzaté tehotná si. Gratulujem 🎉

majki_ki
28. aug 2022

@liloastitch ja som v 15tt, tiež mám len takúto pneumatiku :D s to hovorili, že pro ďalšom tehotenstve brucho vybehne skôr, len som nerátala s tým, že také slaninkove🙂)

liloastitch
28. aug 2022

@majki_ki áno presne to som si vravela, aj ja, tiež som 15tt a rodila som naposledy v januári, tak som čakala bruško skôr keďže to tam je všetko ešte pouvoľňované. Ale teda.. toto bola podpásovka. 😂

majki_ki
28. aug 2022

@liloastitch tak to sme spolubojovníčky 🙂.. ja v júli 2020, tak som tiež čakala, že to príde aj prišlo, ale len skrz ten všetok cukor čo denne skonzumujem :D

stellarstar
28. aug 2022

Tak rýchlo by si veľké brucho určite nemala. Nezaškodilo by trochu tu biológiu zopakovať. Ženy vy sa fakt nehanbite?

lilope
28. aug 2022

@tora23 ty si veštica, keď vieš, že je tehotná aj s negatívnym testom?

yoxinka
28. aug 2022

@sketa
Prepáč, toto pri negatívnom teste a ešte pred menštruáciou, ktorá by mala nastať, nie je tehotenské bruško, ale tuk. 🤷‍♀️

stellarstar
28. aug 2022

@tora23 🤣🤣🤦‍♀️

judit47
28. aug 2022

Ci si alebo nie neviem.

Ale mas diastazu a ak niesu tehotna mala by si ju riesit s fyzio a ak si tak po porode k nemu zajst.

domka222
28. aug 2022

Ale to si už min vo 4tom mesiaci, nie? Mám asi dni do menštruácie a test negativni🤣 skús radšej cvičiť

tehotna40
28. aug 2022

Ano si tehotná, bude to určite McDonald

jaskolka
28. aug 2022

Negatívny test, menzes ani nemeska, stále to brucho akože by si mala z tehotenstva? To snáď si robíš len srandu..

ibrunova
28. aug 2022

Aha, ty si myslíš, že keď otehotnieš, tak hneď ti bude brucho vidieť , vyvediem ťa z omylu, tučné brucho nie je prvým príznakom tehotenstva 😂

tora23
28. aug 2022

@lilope precitaj si ešte raz co som napísala, možno ti to dôjde 🙃

bessie12
28. aug 2022

tak odpoved od nej uz nedostaneme 😀 Používateľka sketa už nemá účet na Modrom koníku. K tomuto kroku sa rozhodla sama používateľka.

mamkalentedkova
28. aug 2022

Pravdepodobne čakáš " kebábo " .Z toho bude to bruško .Odporúčam zdravšiu životosprávu a viac pohybu

rebellefleur
28. aug 2022

@sketa - a takýto človek má volebné právo..🙈🙈🙈

marietaaaa11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre