Je to tam?

bubli21
21. máj 2024

Ahojte včera som mala dostať ms a na teste mi vyšiel asi jemný duch vidíte to tam ? Robila som si ho teraz večer nie z ranného moču

anjelicek26
21. máj 2024

Zijete v jaskyni? Prosim odfot to normalne na dennom svetle. Je tam ciarka, ale velmi tenka, plus tie filtre a tma...

simona1998
21. máj 2024

@anjelicek26 😂😂z chuti som sa zasmiala na tej jaskyni

bubli21
autor
21. máj 2024

@anjelicek26 bože 🤣🤣🤣 a keby si trosku všimneš zistíš že okolo tom to naschval vyfarbila 🤣🤣🤣 nech to zaostrí 🙈

simona1998
21. máj 2024

@bubli21 ona si moc dobre všimla , skôr narážala na to zbytočne zafarbovanie pozadia . Kľudne hod normálnu fotku . Bude ju podľa mňa vidieť lepšie

stellarstar
21. máj 2024

@bubli21 fúú normálne som sa tej foto zľakla. To naozaj neviete normálne odfotiť jeden tehotenský test??

januska12323
21. máj 2024

Je tam náznak čiarky. Nemusíš kvôli testu mazať celé pozadie.

anjelicek26
21. máj 2024

Normalne to odfot, uplne vazne, je tam ciarka, len treba vidiet, ci je proste ruzova.

domka222
21. máj 2024

Amen tma 😂 áno, je tam sivá čiarka

guudy
21. máj 2024

@bubli21 my tu vieme, ako vyzera tehotensky test, nemusis nam zvyraznovat, kde mame pozerat. Daj sem original fotku, ak chce relevantne odpovede.

stellarstar
21. máj 2024

Ups 🙊🙈

diewcatqoo
21. máj 2024

Tak toto zatial vyhrava sutaz o najdebilnejsiu fotku testu. Baby, ak chcete poradit, ci je na teste nejaka ciarka, tak dajte aspon normalnu fotku.. ved toto hadam nikto nemoze mysliet vazne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre