Je to špinenie alebo tehotenstvo?

lucilu_
4. jún 2024

Ahojte baby,
Chcem sa opýtať na vaš názor. Menzes som mala dostať predvčerom, no 5 dni dozadu prišiel silný hnedý výtok, myslela som si že to bude menzes, bolelo ma pri tom brucho, no ale nebol, začalo to byť len sem tam. Objaví sa to len občas na toaletnom papiery a trosilinku na intímke. Jeden tehotenský test mi ukázal slabučku druhu čiarku a druhý test žiadnu. Môže to byť aj niečo iné?….

spanielka44
4. jún 2024

Ja som tiwz mala dostať menzes predvčerom lenže testy mám pozitívne už od 30.5 takze skús si spravit ešte zajtra rano ale moc tomu neverim 😒 myslím že už by sa ukázalo ale skús pridať foto ak máš

adeladulova
4. jún 2024

Podľa mňa tehotenstvo

lucilu_
autor
4. jún 2024

@spanielka44 ja som si robila clearblue ultra včasný 2 mi potvrdili pozitívny výsledok. Spravila som si pepino nič. Včera večer som si urobila mamatest pozitívny dnes ráno, negatívny. Tak neviem čo si mám vybrať 😁

spanielka44
4. jún 2024

@lucilu_ odporúčam top test taká fialová krabička viem že v DM grogerii sa dá kúpiť 🙂 už 2x som sa spoliehala na ten a veľa iných zien si ho chváli len treba dlhšie cakat, ja som si ho robila 30.5 rano najskôr nič šla som do prace a keď som prišla už tam bola aj druha ♥️ a takisto v novembri som si ho spravila najskôr nič hodila som ho do kosa a nedalo mi to večer som ho vylovila a bola tam aj druha takze na tie viem že sa dá spoľahnúť 🙂 tak zajtra rano testuj a poobede pridaj foto a uvidis

lucilu_
autor
4. jún 2024

@spanielka44 okičko, ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre