Je to skoré testovanie?

johanka7
28. feb 2023

ahojte, rada by som požiadala o váš názor. Ovuláciu som mala pravdepodobne 18. alebo 19.2. a v tom čase (17. a 18.2.) sme sa snažili. 25.2. som na toaletnom papieri spozorovala malé množstvo krvi, naozaj malé a slabé a iba jeden krát, no bolo tam. Myslím, že mohlo ísť o uhniezdenie. V tento deň som tiež začala pociťovať bolesť v prsníkoch, ktorá teraz trvá už 4-tý deň, a je naozaj výrazná. Pred MS mávam občas citlivejšie prsia, no teraz je to oveľa intenzívnejšie. Pociťujem únavu aj keď mám dostatok spánku. Menštruáciu mám dostať až 3.-4. Marca, no nevydržala som a dnes som si urobila test, digitálny clearblue a woman sercet kazetový s citlivosťou 10mlU/ml, oba boli negatívne. Je možné, že som testovala ešte skoro? Čítala som vo viacerých príspevkoch že pozitívny výsledok sa dostavil už 3-4 dni pred MS, preto som z toho trochu zmätená. Má niekto podobnú skúsenosť? ďakujem za vaše rady 🙂

gabca295
28. feb 2023

@johanka7 myslím ze je to skoro. Počkaj zo 2 dní a skus zas. Držím palce 🍀

beata_k
28. feb 2023

@johanka7 Skoro. A pre pokoj duse...testuj az ked meska. Je lepsie sa prijemne prekvapit ako neprijemne sklamat. Drzim prst.🍀

johanka7
autor
28. feb 2023

@gabca295 @beata_k dakujem vam velmi pekne 🙂

floki1994
28. feb 2023

@johanka7 ano je skoro...nerob si zle na psychiku a testuj az ked meska MS ;) drzim palce

ankare
28. feb 2023

@johanka7 testuj sa, až keď Ti meška menzes. Držím palce!

zabka79
28. feb 2023

@johanka7 v pohode mala som pozit test 3 dni pred ocakavanou menstruaciou

veselo_neveselo
28. feb 2023

Najskor 12 dni po ovulke testuj, inak su sance ze je to prilis skoro a hcg je este prilis nizke.
Najlepsie testovat ked meska ms, to byva tych 12 dni po ovulacii, ked si si ako-tak ista ze prebehla. Aj to mohla byt neskor, ak si nemerias teplotu.

dominikagier
7. mar 2023

@johanka7 ahoj ako si dopadla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre