Je to pozitívny výsledok na Clearblue teste?

lucilu_
24. máj 2024

Ahojte, mám otázočku na teste clearblue ultra včasný mi vyhodil výsledok po viac ako 10 min. takýto
(Prikladám foto) nie sú úplne jasne vidieť čiarky ako v skutočnosti no sú veľmi tenučké. Horný som si urobila včera a spodný dnes ráno. A menzes mám dostať o 2 týždne, viem že je to priskoro no príznaky ako hnačka, bolesť hlavy, závraty, silný výtok sa potvrdzujú. Tak a teraz som v rozpakoch či je to len falošne pozitívny alebo nie

stellarstar
24. máj 2024

Menzes máš mať až o 2 t a ty testujes?? Tak máš len teraz ovu obdobie 🙈 ved to máš bud príznaky ovu alebo nejaký žalúdočný vírus

januska12323
24. máj 2024

2 týždne pred MS je len ovulácia, aj keby si mala byť tehotná ešte sa to nestalo. Ak myslíš z minulého cyklu to by si čiarky videla hneď.

dadka1997
24. máj 2024

@lucilu_ po 10 minut sa žiadny test neodčítuje, test je negatívny

anna777115
24. máj 2024

Ešte je možnosť ovulácie počas menštruácie. Kolegyňa, takto otehotnela.

stellarstar
24. máj 2024

@dadka1997 čítaj v kt cykle je, ved ma len ovu teraz

stellarstar
24. máj 2024

@vyrovnanaosoba tvoj koment v druhom príspevku som nestihla prečítať

maryetta
24. máj 2024

Test je negativny. Tieto “priznaky” su casto aj pri ovulacii ktoru by si mojla teraz mat. Kedy si mala naposledy ms? Cyklus mas pravidelny?

lucia7933
24. máj 2024

negativny

lelelienka
24. máj 2024

Oprášiť základy biológie a prečítať návod k testu 🙂 testuje sa po vynechaní, akékoľvek dohady sú zbytočné, aj keby to 100 žien malo nejako, ty to môžeš mať inak, čiže počkať a testovať až keď je relevantné, čo ale teraz nie je. Teraz by si mohla byt tehotná iba ak z minulého cyklu (že menzes nebol reálny menzes), ale to by boli čiary že by si sa nemusela pýtať…

mirkam3
24. máj 2024

@lucilu_ testovať 2t pred menzesom a odčítať po 10 min? To si ho mohla rovno umyt v umývadle a výsledok by mal rovnakú výpovednú hodnotu 🙄. A k tvojim príznakom - kľudne to môže byt len ovu, ved polovica tehotných nepociťuje nic z toho, čo opisuješ ty (napr ani ja), - ale vsetkym nám (predpokladam) vynechala menstruacia, čo tebe zatiaľ nie. Odporucam kúpiť nový test, PREČÍTAŤ návod a použit ho najskôr o 2t.

dadka1997
24. máj 2024

@stellarstar a co ? Ved jej pisem ze test je negativny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre