Je to pozitívny výsledok?

4. mar 2023

Ahojte, viem, je to asi pozitívny výsledok, ale prečo na teste RapiClear nie je vidieť skoro absolútne nič, skôr by som povedala že len nejaká falošná čiarka a ClearBlue je jednoznačný??? Kvalita testu??? Robila som ich dnes, s hodinovým odstupom, keďže na RapiClear bol duch až po čase. Najskôr bol snehobiely.... 🤔 A hneď teda ďalšia otázka, je normálne že som 18dpo (cyklus mám 30 dní) a test má len takú slabú druhú čiarku? Na gynekológa je ešte asi skoro si myslím, aj tak by nič nevidel....

zuzkaa1991
4. mar 2023

Kolko dni meska?ked mate 30dn.cyklus?ja mam 31cca.a den menštruácie som..mala ducha pri druhom tehu a pri prvom par dni po meskani jasny(bezne mi meskali)
A moc bol rovnaky odobraty?aj to ovplyvňuje

kitycat
4. mar 2023

Na gyndu skoro, tam sa vola az s jasnou čiarkou.
Skus este zajtra, pozajtra ten clear blue... "nieco" tam je

autor
4. mar 2023

@zuzkaa1991 mešká mi 8 dní

januska12323
4. mar 2023

Sprav si z ranného a budeš vedieť ale obidva sú podľa mňa pozitívne.

helen_167
4. mar 2023

Vyzerajú pozitívne 😊, ja som mala tiež čiarku slabucku po limite, ale mne ešte nemeska, tak som zvedava ci niečo z toho bude 🤞

autor
4. mar 2023

@helen_167 správ ešte jeden 😉 alebo zajtra ??

autor
4. mar 2023

@januska12323 aj podľa.mna, len je to slabucke veľmi, tak mi nejde do hlavy že také slabé čiarky, keď mi mešká už 8 dní a je 18dpo

helen_167
4. mar 2023

Sľúbila som si ze až keď budu meškať 😄, budem sa testovať, ale neviem ci vydrzim ešte cca 3 dní 🙄😃, celá večnosť. Chcem predísť sklamaniu, ja som mala pichnuty pred 14dnami ovitrelle, bojím sa ze to spôsobuje pozitivitu testu 😢.

autor
4. mar 2023

@helen_167 mne meškajú a aj tak som v strese a bojim sa.... Nezdaju sa mi tie slabé čiarky 🤦 keď som 18dpo

jarkam721
4. mar 2023

Mne meska cca rovnako a tiež mám slabšiu čiarku ale je tam. Ja tam vidím . Skús zajtra ráno spravit. Mne pekne ukázal test rapiclear

elli333
4. mar 2023

A vies uplne naisto kedy bola ovulacia ? Urcite si 18dpo ? Podla coho to vies ? Lebo na 18dpo su tie ciarky velmi slabucke.

helen_167
4. mar 2023

Pomaly stúpa hcg, každá sme ina, neboj dobre to dopadne 🤞🥰😊😊

autor
4. mar 2023

@elli333 neviem to veru úplne na sto percent....

autor
4. mar 2023

@helen_167 veľmi sa bojím. Čítam všade o mimomaternicovom tehotenstve a pod... A tak veľmi by sme chceli druhé bábätko 😔 ach jaj

tatianaba
4. mar 2023

@autorka Ak ta to ukludni,tak pri mimomaternicovom som mala ovela silnejsiu ciarku, ako pri normalnom tehotenstve. S tym to nemusi mat nic spolocne. 🙂

floki1994
4. mar 2023

Pozitivne su oba ale ciarka je dost slabucka..skus kazde dva dni testovat rovnakou znackou a uvidis..popripade ist na krv na hcg aj ako samoplatca sa da...je mozne ze si mala posunutu ovulaciu..aj ked neviem no 🤔 drzim palce

autor
5. mar 2023

@floki1994 aj keby bola posunutá, tak je to aj tak dlho a čiarka by bola asi silnejšia 😔

autor
5. mar 2023

@tatianaba začala si krvácať?? Alebo bolestí? Bojím sa 😔

floki1994
5. mar 2023

Hej ..ja by som sla na odber hcg..tych par eur stoji za to aby si vedela na com si 🙂

selena_luna
5. mar 2023

Mna clearblue nikdy nesklamal a ukazoval aj ked ine este nie - a pritom ma nizsiu citlivost neviem to vysvetlit logicky🙈 skus digitalny clearblue

tatianaba
5. mar 2023

@autorka Nie,ani krvacanie ani bolesti. Alebo teda bolesti ano,ale take zvlastne,vzdy okolo 17tej a len par sekund. Ale hcg som mala vysoke velmi. Ale ty sa neboj. Ak si nie si ista,chod k doktorke. To je najistejsie.

autor
5. mar 2023

@floki1994 pôjdem hneď zajtra

autor
5. mar 2023

@tatianaba máš môj obdiv...

helen_167
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
helen_167
5. mar 2023

@selena_luna a tento výsledok testu je co? Ja neviem mne príde chybny, menzes mam mat o1 alebo 2 dní

autor
5. mar 2023

@helen_167 to je clearblue??

helen_167
5. mar 2023

Áno clearblue

autor
5. mar 2023

@helen_167 tak potom neviem... Asi zlý test. Urob ešte jeden 🤔 ja takto

autor
5. mar 2023

@helen_167 stále slabá 😔

helen_167
5. mar 2023

Ty máš pozitívny výsledok, ja neviem co si mam myslieť o mojom vysledku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre