Je to pozitívny test?

5. feb 2024

Ahojte je toto pozitivny test ? Mate skusenosti s tymito testami? Dala mi ich v lekarni. Zvyknu duchovat ? Som 11DPO

autor
5. feb 2024
aiv
5. feb 2024

Cosi tam je ale či je to kanál, ktorý je na každom druhom teste alebo čiarka … ak je pozitívny tak zajtra bude čiarka výraznejšia a ružová

janica_
5. feb 2024

@aiv nemusi byt. Ja som mala viacmenej stale rovnaku, ziadne tmavnutie po dvoch dnoch, az tyzden po meskani. A mala som rovnako slabe ciarky tyzden pred ocakavanou MS az tyzden po, takze dva tyzdne vkuse

lucka27375
5. feb 2024

Myslím si že pozitivny je ;) skus zajtra rank

aiv
5. feb 2024

@janica_ no tak to je skôr výnimka. Pri klasikom stúpaní hcg čiarka tmavne každý den.. to že ste vy mali je vás prípad.. ja som mala na 12 dpo testovaciu čiarku rovnakú skoro ako kontrolnú.

dadka1997
5. feb 2024

V balení maš 4 takze ešte 3 šance ;) držim palce

janica_
5. feb 2024

@aiv ano viem a az kym som nevidela ultrazvuk tak som mala uz ine scenare v hlave 🫣 vzdy je sanca pokial menstruacia nepride aj ked to neprebieha podla tabuliek

autor
6. feb 2024

@janica_
@dadka1997
@lucka27375
@aiv
Tak dievčatá, včera večer to vyzeralo ako pozitívny test, ale dneska nič. Slabučko sa mi zdá niečo aj na tom rannom, ale nemala by byť silnejšia keď je to z ranného moču a sme o deň bližšie k ms ? Som sklamaná, neverim, že motyka vystrelí.

autor
6. feb 2024
dadka1997
6. feb 2024

Na tom spodnom je druha sice rozpyta, ale na hornom nie je nic.. ja som mala tiez tieto testy a mne krasne ukazovali od 25dc

autor
6. feb 2024

@dadka1997 je dačo aj na prvom, ale mala by byť buď taká istá alebo silnejšia. A nie že ju musím hladať.

aiv
6. feb 2024

Spodný je rozmočeny.. skús znova a daj si pozor na čas aký je uvedený na obale 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre