Je to pozitívny test?

kity6784
27. dec 2023

Ahojte baby dnes ráno som si urobila test a najprv sa mi zdal negatívny tak som na neho aj zabudla niekde som ho nechala a po 10 min som mala pocit že idem sa potrieť ešte raz a zbadala som tam dobre viditeľného ducha alebo teda druhu čiarku, dnes som mala dostať menštruáciu a mala som na nohavickach tak ako keby mala začať (ostrá červená krv) tento mesiac sme si nedávali pozor ale druhému by sme sa potešili. Myslite že mám testovať ešte raz dnes ? Alebo príde ms ?

gejb
27. dec 2023

@kity6784 Otestuj ešte raz alebo zajtra ráno.
Tento bol negativny

trinityf
27. dec 2023

Negativny

kity6784
autor
27. dec 2023

Myslite že je negatívny ? Mne sa zdá voľným okom ta druha čiarka ružová

kity6784
autor
27. dec 2023
2006_1211
27. dec 2023

@kity6784 otestuj zajtra rano a uvidíš

janulka155
27. dec 2023

Pozitívny ja vidím na všetkých fotkách druhu čiarku

zuzanockamt
27. dec 2023

@kity6784 Test je pozitívny. Tiež vidím na všetkých foto druhú čiarku.

nikii1100
27. dec 2023

Skús zajtra vyzerá pozitívny 😍

silvia2013
27. dec 2023

@kity6784 negativny , ziadna ciarka

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
27. dec 2023

Ciarka Tam je,Ale seda.. uvidis zajtra,drzim palce.

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gejb
27. dec 2023

@kity6784 druhá ciarka je, ale po limite.

ankare
27. dec 2023

@kity6784 ak sa objavila druhá čiarka po limite, test je negatívny.
Koľko Ti meska menzes?

annalubuska
27. dec 2023

Za mňa je pozitívny, aj keď po limite. Ak nepríde menzes, alebo iba slabý, skús zopakovať. Ale možno si zachytila biochemické. Mne svojho času keď sme sa snažili meškal menzes 2-3 dni, resp. už už bol na spustenie aj so špinením, brucho nafúknuté, testy som mala negatívne, ešte som nič také nezažila potom predsa prišiel a keď prišiel ukázal mi test pozitivitu a potom už nič. Predpokladám, že tam niečo bolo, ešte som nič také dovtedy nezažila. ... a cyklus hneď za tým som otehotnela.

zuzanockamt
27. dec 2023

@ankare To celkom neplatí. Aj druhá čiarka po limite môže znamenať tehotenstvo.

kity6784
autor
27. dec 2023

Nechápem že prečo tam mám 2 čiarky a začala som krvácať… veď keby to bola menstruacia bol by test sneho-biely nie ? Mali ste niektorá krv na začiatku tehu ? Lebo ja pri prvom vôbec

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kity6784
autor
27. dec 2023

@monsterablue to ako sa dá ? Mať aj menštruáciu aj byt tehotná ? Ešte som také nezažila tak netuším pekne som zmätená teraz. Skúsim večer ešte jeden test aj ráno.

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majamat
27. dec 2023

@kity6784 mozno mas test, ktory duchuje aj u zien, ktore tehunie su.

majamat
27. dec 2023

treba zopakovat.

zanzilady
27. dec 2023

Ahoj, ja si myslím že je pozitívny 🙂 už aj slabšie čiarky boli tehotenstvo. Skús určite aj zajtra budem držať palce dať potom vedieť 😍

mamalaskam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silvia2013
27. dec 2023

@zuzanockamt preto je limit, 🙈

kity6784
autor
28. dec 2023

@zanzilady ja sa veľmi bojim najhoršieho, keďže som začala krvácať ako pri ms, neviem či ma zmysel znovu testovať, ja som pri prvom tehotenstve nemala ani kvapku krvi na začiatku, ale testy podobne slabé v deň očakávanej ms…

dominaandova
28. dec 2023

@kity6784 môže sa stať, že na začiatku dostaneš menzes. Poznám aj takú, ktorá 4 mesiace mala, a kvôli tomu ani nevedela, že je tehotná.

zanzilady
28. dec 2023

@kity6784 ja som od začiatku tehu spinila. Krvácanie to nebolo ale aj to spinenie bolo nepríjemne 🙂 ale čiarka našťastie silnela. Určite by som ešte skúsila test. Možno je to naozaj biochem. :/

bambieblue
1. jan 2024

@kity6784 biochemické tehu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre