Je to pozitívny tehotenský test?

2. jan 2024

Ahojte, dnes na obed robený tehotenský test..výsledok som pozrela po 25 minútach...je pozitivny ci? Ďakujem

autor
2. jan 2024
slawka2208
2. jan 2024

ano gratulujem 🙂

avakona
2. jan 2024

Výsledok sa neodčitava po 25 minútach, treba si pozrieť návod 🙂

zanzilady
2. jan 2024

Ja by som povedala že pozitívny 🙂 ja aj keď spravím test a je negatívny tak aj po 2 dňoch je pozitívny a zas keď som mala pozitívny tak aj o 2 hodiny boo stále rovnako pozitívny 🙂

selena_luna
2. jan 2024

Test sa ma odcitat v case na to urcenom. Vsetko ostatne patri do kosa. Takze aj ked vyzera pozitivne, ja osobne by som si urobila novy a odcitala ho v case uvedenom v navode.

sense
2. jan 2024

Vyskúšaj o deň dva ešte jeden

veronicka1901
2. jan 2024

Mám odložené tehotenské testy "po" všetkých troch deťoch, stále sú tam 2 čiarky aj po rokoch . Takže podľa mňa so tehotná

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulka711
2. jan 2024

Nevadí, že po limite, toto je jasná čiarka, gratulujem. Ak by bol negatívny, tak po limite by čiarka bola ledva badateľná.

veronicka1901
2. jan 2024

@jj298 neviem teda, nepoznám nikoho, komu by sa to stalo

selena_luna
2. jan 2024

@veronicka1901 och kazdu chvilu su tu prispevky ako baby vytahuju z kosa den zahodene testy a cuduju sa ciarkam ktore sa objavili po limite... raz ten ma test navod, nie je to pre nic za nic .

veronicka1901
2. jan 2024

@selena_luna dúfajme, že to nebude autorkin prípad a držme jej palce 😉

biglovemom
2. jan 2024

Je prepity po tych 25min.taka “silna” ciarka by ti vysla hned ak by si bola tehotna.
Takze zamna neplatny test

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre