Je to podľa vás duch alebo kanálik?

17. aug 2021

Ahojte,prosím je to podľa Vás duch,alebo kanálik? Som 10dpo,ale idem na vyšetrenie,ktore by sa nemalo v tehotenstve.. spravím test a tam toto 🤔

autor
17. aug 2021

Ten koniec je otlačeny zo sklíčka,nedalo sa mi odfotiť s ním 😶

surama
17. aug 2021

Podla mna iba kanalik, ale uvidis, co napisu dalsie baby 🤔

autor
17. aug 2021

Skúsila som odfotiť lepšie.. veď skúsim zajtra a hádam budem vedieť.. ďakujem pekne 😊

miskamicha
17. aug 2021

Moze to byt dusik.... ja som mala podobny test. Sprav zajtra rano z ranneho moču.

nafka0483
17. aug 2021

Ak mas ist n adolezite vysetrenie a nevies ho presunut a musis vediet ci si tehotna, tak si chod do labaku zaplatit odber krvi na hcg ako samoplatca.
Ja som tak bola, ked som isla a magneticku rezoznanciu, bola som asi 11DPO, vzali mi rano krv, na obed pipla sms s vysledkom, zaplatila som asi 7eur a mala som istotu, ze na vysetrenie ist mozem.

autor
17. aug 2021

@nafka0483
@miskamicha skúsim zajtra ráno a dám vedieť 😊 len som bola zaskočená,či môže byť až taký kanálik 🤔 ak bude aj zajtra dusík,zbehnem na krv,ďakujem pekne,to má ani nenapadlo 😊

diaalex
17. aug 2021

V prvom rade načo rozoberáš ten test? Je to napísané niekde na obale? 🙈 a po ďalšie, kedy ideš na vyšetrenie? Aké?

autor
17. aug 2021

@diaalex idem v piatok na magnetickú rezonanciu.. pretože sa tam odrážalo svetlo a na fotke to nebolo vidno 😊

nafka0483
17. aug 2021

Mas to tak ako ja, cize isla by som na krv a mas istotu.

diaalex
17. aug 2021

Tak potom ako radili vyššie, chod na krv a budeš vedieť výsledok este v ten deň 🙂

noemikatka
17. aug 2021

Baby smiem sa spýtať kam treba ísť na krv keď chcem vyšetrenie hcg ďakujem 🙆🏽‍♀️

noemikatka
17. aug 2021

@nafka0483 smiem sa spýtať k obvodnej si šla na krv či?

martul
17. aug 2021

@noemikatka žeby svojmu gynekológovi?!

christinka1
17. aug 2021

Žiadny duch, ale kanálik

miskamicha
17. aug 2021

@christinka1 neviem no, mne nikdy ziadny test kanalik nespravil. A to som ich urobila fakt zr velmi vela... ak som bola tehu ukazal hoc len slabucku ciarocku 🙂

miskamicha
17. aug 2021

@noemikatka mozes ist do labaku ako samoplatca

christinka1
17. aug 2021

@miskamicha ja som taký istý mala a bol to kanálik

miskamicha
17. aug 2021

@christinka1 ja som mala podobne a bolo to biochemicke ☹

christinka1
17. aug 2021

@miskamicha no u mňa asi tiež,ale ďalší mesiac sa už podarilo 🙏

tessa2299
17. aug 2021

Kanalik. Toto iste spravilo aj mne.

nafka0483
18. aug 2021

@noemikatka Nie, ja som isla normalne priamo do labaku ako samoplatca, vybrala som si sukromny labak.

zara_24
28. sep 2021

Nemá niekto skúsenosť s testom top lady?povedala by som že kanalik ale je to ruzove,meska mi ms 1 deň Dakujem

tamvtme
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monika12323
21. aug 2022

Ahojte je toto kanalik?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre