Je to na dobrej ceste? Vidíte dve čiarky?

barborka8888
28. júl 2018

Ahoj dievcata, minuly mesiac sa moja radost z dvoch ciarok zmenila na biochemicke tehotenstvo, takze sa teraz samozrejme viac pozorujem. Na fotke su moje testy, posledne 4 dni po sebe, od asi 10 DPO, menstruacia by mala prist v pondelok. Vsetky su ovela silnejsie nez tie minulomesacne,ktore postupne bledli . Myslite,ze sa mozem tesit?

engie2
28. júl 2018

@barborka8888 gratulujem! Tu nie je o com. Drzim palce, nech to dobojujete do uspesneho finale 😉

pininka
28. júl 2018

Drzim palce, a krasne tehotenstvo prajem

barborka8888
autor
28. júl 2018

@engie2 no snad tentoraz vsetko dobre dopadne ☺️ dakujem !

viktoria1425
28. júl 2018

@barborka8888 jeeej gratulujeeem ☺️☺️ nech ste zdravý 😊

merkelica
29. júl 2018

tesit sa treba kazdy den

wewuliatko174
30. júl 2018

Cakanie na prve vysetrenie u doktora ako vecnost..este dva tyzdne...ale verim ze bude vsetko v poriadku..ale nedalo mi to este si spravit este jeden test ..silna stale druha ciarka..po tyzdni..tak verim ze je vsetko ako ma byt ,ze je babo kde ma byt..akurat ta bolest v podbrusku niekedy,taky tlak aj pichanie..pri dcerke som to tak nepocitovala..

wewuliatko174
30. júl 2018

Moje testy

barborka8888
autor
30. júl 2018

@wewuliatko174 ja cítim tiež tlak..taký mierny a tupý...predpokladám,že je to normálne...predsalen kde inde by mal byť tlak...je to pravda, treba sa tešiť každý deň..asi bude tak ako má byť 🙂 držím palce

mimi2729
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wewuliatko174
8. aug 2018

@mimi2729 ja tam vidim slabsiu ciarku,trochu je tmava foto ale vidim tam druhu ciarku

rsiskar
8. aug 2018

@barborka8888 ako to dopadlo? Už si bola u lekára?🙂 ja som natom podobne

barborka8888
autor
9. aug 2018

@rsiskar este nie,chystam sa buduci tyzden..to by som uz mala byt v 7tt(podla mojich vypoctov)... nechcela som ist prilis skoro,aby som potom nebola zbytocne v strese keby este nebolo nic vidiet ☺️ ale myslim ze je vsetko ok zatial,ciarky na teste su uz rovnako silne, zacina mi byt zle od zaludka a som neskutocne unavena stale ...

rsiskar
9. aug 2018

@barborka8888 to fakt? Tak držím palce 😊 No to som zvedavá ako bude mne 🙂mne zatiahnuť nieje asi to začne neskôr, mna zatiaľ bolia nohy neviem či je to tým :D a vychádza to mne na 4tt tak uvidíme no v stredu mám ísť dr. Lebo potom idem na dovolenku tak som chcela ísť predtým si to potvrdiť. Ale dúfam že všetko bude ako má byt ok 🙂.

barborka8888
autor
9. aug 2018

@rsiskar v 4tt ani mne nic nebolo...len sem tam take krce ako pri menzese. budem ti velmi drzat palce, potom daj vediet ako to dopadlo 😘

rsiskar
9. aug 2018

@barborka8888 no sak to stále taká neistota že čo keď zrazu kramy alebo čo. Musím si asi len zvyknúť ale asi to musí až potvrdiť lekár. Ďakujem nič aj ja držím palce

jamimka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barborka8888
autor
26. aug 2018

@jamimka ja som mala silnejsi prvy a dalsie slabli... po 3 dnoch od toho mojho prveho testu prisiel menzes... meskal mi asi 4 dni, potom som si uz nerobila ziaden.Neviem ale ci sa da podla farebnosti porovnavat, ked su to rozne testy,mozu mat inu citlivost. Uvidis ci pride mezes, tie bolesti mozu byt aj tehotenske.Len pozor,ak budu velmi silne,pichave,tak rychlo radsej na pohotovost (toto mi hovoril vtedy lekar) Ono je alternativa aj mimomaternicove, nechcem ta strasit, len je naozaj lepsie byt pripravena na vsetko. Mozno pre pokoj duse je najlepsie zbehnut k doktorovi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre