Je to implantačné špinenie?

ahojka5
18. jún 2024

Ahojte baby! Po predošlom tehotenstve som zatiaľ mala len 3 cykly (31, 28, 31-dňový) a teraz mám štvrtý. Som 19DC. Plodné dni mi appka ukazuje na väčšie rozmedzie, cca 11. – 17.6. (čiže niekedy 12. – 19DC). Skôr sa ale prikláňam k tomu, že ovuláciu som mala okolo toho 15DC, podľa hlienu. Ten mi začal už okolo 12DC, ale číry ako vajíčko a veľmi naťahovací bol 13 a 14DC. Mali sme nechránený sex 13DC a 15DC. Posledné cca tri dni chvíľami cítim tlak v podbrušku a dnes som si našla na nohavičkách hnedkastý výtok a trochu pocit mokra, nikdy som také nemávala. A som strašne unavená, ale to môže byť aj z toho tepla haha. Čo myslíte, mohlo by ísť o uhniezďovanie už takto 4 dni po ovu? Máte niekto podobnú skúsenosť? A ste na tom niekto podobne, že plánujete testovať koncom mesiaca? ☺️ My by sme sa bábätku potešili, bolo by presne 3 roky medzi súrodencami. Ďakujem za vaše skúsenosti.

stellarstar
18. jún 2024

Uhniezdenie po styku nastáva ca 12 - 14 d. V deň styku nemusí vôbec dojst k oplodneniu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre