Je to duch na teste?

dandyka136
28. jún 2021

Ahojte , prosim o nazor tie babenky co uz toto maju za sebou, prosim.vidite tam ducha? Lebo z fotky to je sice este slabsie asi vidiet ale ja som ho rano videla , ale slabucky, asi nedostatok hormonu este, meskaju mi 3 dni, mne chodieva stale na cas 28 den, takze som si povedala ze by to mohlo byt .. ale nechcem sa tesit dopredu. Ma vyznam si robit test aj vecer dnes? Alebo az zajtra? Lebo asi to nevydrzim 🙂 dakujeeeem za nazory

hederamonstera
28. jún 2021

Ja tam vidim 🙂 vecer netreba, vydrz do dalsieho rana, najlepsie obden 🙂 drzim palce.

dandyka136
autor
28. jún 2021

@hederamonstera jeej dakujem, ze aj niekto druhy vidi 🙂 priatela som zobudila rano ci vidi aj on, tiez videl. Tak snad, dakujeeeem za nazor aj Vam 🙂

renat04
28. jún 2021

ja tam nic nevidim, no vyskusaj rano pokial ti to meska 🙂

milka1988
28. jún 2021

@dandyka136 velmi slabo ale vidím ❤️ držím palce otestuj o 2 dni 🙂
Záleží kedy sa uhniezdilo, a kolko mas lutealnu fazu.
Ja na 17dpo som mala takyto, to bolo 2dni meškania ale ja už na 15dpo som mal vysoké hcg 300 čiže určite ešte počkaj 🙂

dandyka136
autor
28. jún 2021

@milka1988 hej viem ze je to slabucke, ale nieco som videla i ked viem ze to je malo, ale mozno hej mam malo hormonu este , mne nezvykava meskat preto si myslim ze to tam je, dufam , 🙂 dakujem pekne 🙂

milka1988
28. jún 2021

@dandyka136 ak ti nezvykne tak je to tam a este ked je tam duch 🙂 o 2 dni ho bude viac vidiet postni potom fotku 🙂

dandyka136
autor
28. jún 2021

@milka1988 juuj no dufam , snazime sa od februara , takze dufam ze to tam je ako pises 🙂 jj postem, ja som rada ze to tam vobec vidite okrem mna aj vy hh 🙂

kisskiss
28. jún 2021

@dandyka136 ja vidím slabú čiaročku, držím palce. Nemohla si mať posunutú ovuláciu, že preto je to ešte bledé? Či vieš presne kedy bola?

dandyka136
autor
28. jún 2021

@kisskiss dakujem 🙂 Mam kalendar apku, ale ci to je ozaj tak , ale
Mavam pravidelne menzes takze preto sa mi to zda tento krat ze by to mohlo byt 🙂 skusim zajtra rano ci bude silnejsia, na moj cyklus su tri dni meskania uz podozrive 🙂)

pumi21
28. jún 2021

@dandyka136 tiež ho vidím slabučko, tak skús počkať pár dní a potom si znovu urob tehotenský test 🙂 Ja som si robila test dokonca až po 6 dňoch, aj keď to čakanie bolo ťažké a bola som nedočkavá, vedela som, že skôr by mi to nemuselo ukázať, tak držím palce nech to vyjde 🙂

dandyka136
autor
28. jún 2021

@pumi21 dakujem, hej je tam slabucke no, ale nejaku nadej mam , oproti minulym testom kde nebolo nic , tak snad 🙂 dakujem pekne 🙂

dejna_
28. jún 2021

@dandyka136 vidím //🍀🤩

dandyka136
autor
28. jún 2021

@dejna_ och dakujem, ani neviete ako ma tesia komenty od Vas zienky, ze i ked to je fakt slabe, vidite to a je tam nadej. Ale samozrejme ss netesim moc dopredu. Uvidim o par dni

dandyka136
autor
28. jún 2021
alguno
28. jún 2021

Ja ju tam vidím...držím palce!😉

banderaska29
28. jún 2021

@dandyka136 je tam 🙂 🙂

dandyka136
autor
28. jún 2021

@alguno dakujeeem ☺️☺️ silno dufam , potvrdzuje mi to kazdu chvilu aj to ze mrcha nechodi snad ani nedojde uz 🙂

dandyka136
autor
28. jún 2021

@banderaska29 som rada ☺️ este si to potvrdit na isto 🙂

marion30
28. jún 2021

@dandyka136 jeee tam, gratulujem😃

renata1405
28. jún 2021

Test je negativny nie si tehotna.

dandyka136
autor
28. jún 2021

@renata1405 nemyslim si ze to je mozne az takto naksto povedat , poznam sa , skusame uz dlhsie a teraz mi meska 3 den, co je u mna neobvykle. A na teste som mala slabu ciarku, nazivo to bolo viac vidiet. Ale dakujem aj za Vasu odpoved

marticka85po
28. jún 2021

@dandyka136 vidim.este je slabucka ale o par dni uz bude silnejsia 😊

dandyka136
autor
28. jún 2021

@marion30 a ja ze to nebude nikto vidiet a poviem si ze mi sibe, ale videl to rano aj priatel. Teda dakujem, dufam ze je k comu 🙂

dandyka136
autor
28. jún 2021

@marticka85po juj dakujem, veru je slaba asi som z tych co az ozaj tyzden musi meskat 🙂))

weronika90
28. jún 2021

@dandyka136 pekne už vidieť ducha 🙂 gratulujem. Nech je všetko v poriadku až do konca 🙂 Ja mam takých "duchov" doma už troch 😉 a vždy mi ukázalo silnejšie až neskôr aj keď bol cyklus pravidelny.

dandyka136
autor
28. jún 2021

@weronika90 jej dakujem Vam pekne, bodaj by to tak bolo, este sa aj bojim tesit alee 🙂 🙂 potesili ste ma , dakujem dufam ze bude vsetko dobre, aj Vam teda gratulujem k tym trom ,,duchom" 🙂 ☺️☺️

dejna_
28. jún 2021

@dandyka136 aj u mňa to bolo vždy až asi 5 dní od meškania menštruácie vidieť 🙈 sme asi iné ako ostatne 😅

dandyka136
autor
28. jún 2021

@dejna_ asi sme ☺️ a pritom som si myslela ze ked mam tak pravidelnu ako hodinky, ziadne problemy, meskanie tak ze to bude bez problemov :D ale hlavne ze sa podarilo aj Vam, a dufam ze aj nam ;) ☺️

dejna_
28. jún 2021

@dandyka136 no naše má už dva a pol roka len to druhé si dáva stále na čas 😬 ..dva krát som o bábo po malom prišla a ešte nejaké vyšetrenie a snáď dostanem už zelenú od lekárky ako sa povie

dandyka136
autor
28. jún 2021

@dejna_ k tomu stuplikovi gratulujem. A k tomu druhemu zo ❤️iecka drzim prsteky , velmi ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre