Je to duch alebo kanálik?

kvetkahana
3. apr 2024

Baby ahojte, ja už mám čo to za sebou, aj krásnu 9 ročnú dcérku a teraz sme sa nejak rozhodli pred pól rokom že je čas na druhé… ale nedarí sa a tak opäť padám do videnia duchov a … veď to asi poznáte .. dnes som 11dpo a v nedeľu by mala prísť M … bez akýchkoľvek emocii (hahaha) … skúste vy so skúseným okom… vidíte niečo? Dakujem vám krásne ❤️

veronika0310
3. apr 2024

@kvetkahana neviem, niečo slabé sa tam črtá. Ale neviem či je to kanalik alebo duch

sibrez
3. apr 2024

ja tam dačo vidím (tiež som hľadala duchov, čiže úplne chápem tomuto času po ovulacii pred menzesom), skus spraviť test o 2 dni, či čiarka zosilnie. Veľmi ti držím palce a na diaľku objímam.

kvetkahana
autor
3. apr 2024

@veronika0310 Veri tak aspoň viem že nielen mne sa niečo mari 😁 veľmi ti Dakujem

kvetkahana
autor
3. apr 2024

@sibrez jej ty si zlata Dakujem , áno viem že je skoro ale tak ja som z tých čo keď sa rozdávala trpezlivosť stali v rade na horlivosť a nadšenie 😁😁

veronika0310
3. apr 2024

@kvetkahana ja som mala 5 dni pred ms takú čiarku že ju naozaj bolo vidieť len pod nejakým uhlom, o 2 dni som testovala zas a už bola viditeľná. Ak to je duch tak skús o 2 dni znova. Už by mala byt silnejšia

kvetkahana
autor
3. apr 2024

@veronika0310 skúsim jasne 🙂 Dakujem

lenka0q
3. apr 2024

Držím palce 🍀vidím

saska.j
3. apr 2024

Niečo sa tam črtá. O pár dní skús znova

kvetkahana
autor
3. apr 2024

@lenka0q Lenka Dakujem 😍😍😍

kvetkahana
autor
3. apr 2024

@saska.j sasi aj tebe, som rada že mi nešibe (úplne) 😄 tak uvidíme - dám vám update keď bude

lucibb
3. apr 2024

Je to tam,vidim.

kvetkahana
autor
3. apr 2024

@lucibb Luci Dakujem 🥰

kvetkahana
autor
3. apr 2024

@saska.j 🥰🥰🥰tak to sa budeme veľmi tešít už nie som najmladšia (fyzicky 😁)

benny2020
3. apr 2024

@kvetkahana vidím vidím 😊😊😊❤️ a držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre