Je to duch alebo kanálik?

clean
21. sep 2023

Ahojte, staaale sa snažíme o druhé dieťatko 4 roky sa nedarí každý mesiac dúfam..... mám úplne nepravidelný cyklus, ,, mala by som dostať ms 25teho. Ale mám bolesti na pravej strane v podbrušku s prepáčením by som zožrala všetko čo nezje mňa a hlavne sladké. Keďže mám prácu v ktorej sa naťahujem s ťažkými vecami dnes ráno som sa testla bola slabšia ako poobede. Je ju tam naživo krásne vidno ráno skúsim ešte raz. Čo vy nato? Ďakujem a prajem všetkým zdravé detičky ♥️

anjelicek26
21. sep 2023

Tak ciarka tam je, je aj dostatocne siroka... ale je skoro, velmi skoro este...

clean
autor
21. sep 2023

@anjelicek26 áno viem pri dcérke mi ukázalo až na 14ty deň meškania. Len som chcela skúsiť teda keď ráno som videla a teraz ešte silnejšia. No dúfam že to tam bude. A keďže to mám veľmi nepravidelne. Ale ďakujem ♥️🙂

ivkav5
21. sep 2023

@clean vyzerá to, že by to mohol byť dušik🙏❤️ veľmi držim palce..mne ukázal napr. jasný výsledok test už 6 dní pred ms..

clean
autor
21. sep 2023

@ivkav5 ďakujem, bodaj by ste mala pravdu a vyšlo by to. Zajtra skúsim ešte ak bude aj na treťom teste tak to hádam bude pravda 🥰♥️

zuza265
21. sep 2023

@anjelicek26 dnes je 21.9. cize menstruacia o 4 dni. To zas nemusi byt tak skoro na takuto ciarku🤗 ale ano. Uvidi

clean
autor
21. sep 2023

@zuza265 bože ja si to neviem ani predstaviť 😍 ale nechcem si domýšľať lebo budem zase smutná

ivkav5
21. sep 2023

@clean vyskúšajte včasný digitálny napr. od clearblue 🙏

zuza265
21. sep 2023

@clean drzim silno palce♥️ ja uz by som pockala do rana 🙏🏼☺️

cookie29
21. sep 2023

ja tam nic nevidim, ani ked rozkliknem fotku. Ale teda lovec duchov nie som

tessa69
21. sep 2023

Vyzerá ale ten test čo sú tri kusy v balíku . Môj presne identický 4dni pred 3x rovnako ... iné značky všetky negatívne 😭 a už je deň ms

clean
autor
21. sep 2023

@tessa69 a všetky tri boli také ? Ja som si ich viac krát kúpila aj prvý bol čisto biely. Preto si nerobím ani nádej uvidíme ráno ale takúto som ešte nemala nikdy silnú. Naživo

tessa69
21. sep 2023

@clean 2 som mala pozor tretí biely . Asi chybne

clean
autor
21. sep 2023

@tessa69 ďakujem, zajtra ráno spravím inú značku ale tiež radšej pochybujem. Ako si robiť nádeje.

tessa69
21. sep 2023

@clean odvtedy každý deň testujem inými a noc 😞

clean
autor
21. sep 2023

@tessa69 to mi je ľúto 😕 nápodobne toľko som už minula na testy že otras 😰

clean
autor
22. sep 2023

Baby vyzerá to tak že je to taaaaam spravila sa hneeeeed druhaaa slabá ale je krásne vidno

clean
autor
22. sep 2023

Bože toto ak sa potvrdí budem faaaakt veeeelmi moc šťastná

clean
autor
22. sep 2023

Tu je ju vidno už uplne

cookie29
22. sep 2023

hej tu uz sa nieco crta, tak drzim palce

clean
autor
22. sep 2023

@cookie29 ďakujem, dúfam že to víde 🙂

maryetta
22. sep 2023

Veru vidiet pekne. Kazdopadne teraz skus az po dvoch dnoch. Uz to bude viac viditelna ciarka 💪🏼

tehotna40
23. sep 2023

@clean ahoj ak sú toto dr max testy tak si sprav clearblue digitálny s indikátorom týždňa. Ja som mala takéto dr max a digitálny ukázal 1-2. Veľa zdravia

zanzilady
26. sep 2023

A čo si myslite tu ? Som 11dpo. Prvý je čerstvý a druha foto po zaschnutí. Je to ale pepino. Myslite že len falošne ? Či to už vidno dosť dobre na to aby to boo len falošný duch ?

tehotna40
26. sep 2023

@zanzilady videla som video ako tento test spravil ducha z čistej vody. Niečo tam je ale odporúčam inú značku testu. Veľa šťastia

clean
autor
26. sep 2023

@zanzilady ja som mala na pepine tiež vyskúšala som tri druhy testov a všetky pozitívne aj sa ti mešká? Ja mám posledný takýto dnešný. Zajtra budem čo a ako. Ale ,, duchuje pepino.

zanzilady
26. sep 2023

@clean ja som zatiaľ 11dpo, ale ovu mám potvrdenu podľa BT. Nikdy sa mi nestalo že by boo duch preto som neistá. Kúpila som si ale aj inú značku tak uvidím zajtra. Držím aj tebe palce ale tvoj vyzerá už úplne pozitívne podľa mna 😍

ivkav5
26. sep 2023

@clean toto je pekný pozitívny testík 🙂

ivkav5
26. sep 2023

@zanzilady nechcem ti robiť falošné nádeje, ale myslím, že by to tiež mohol byť pozitívny testík a že by to mohlo výjsť 🙏 veeľmi ti tiež držím palce 🙏❤️

ivkav5
26. sep 2023

@zanzilady tiež som začínala takou svetlučkou čiarkou 🙂 prvé testy som aj 20min. po odstatí kontrolovala 🙈🤣 ale tiež som nikdy pred tým nemala čiarku, tak som vedela, že to bude ono 🙏

zanzilady
26. sep 2023

@ivkav5 aj ja cely deň chodím s kukam či sa mi to nezdá, ale stále je tam, tak dúfam že ostane a bude ju vidieť lepšie a lepšie 😍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre