Je to duch alebo čiarka?

18. jan 2021

Ahojte už si neviem sama rady je to duch alebo ciarka? Respektíve urobil vám mama test falošne pozitívnu takuto čiarku a nebolo to tehotenstvo?

mariska1989
18. jan 2021

Vyzerá to na pekného ducha a test vyzerá aký teraz ? A kedy si ho robila?

autor
18. jan 2021

@mariska1989 Poobede som robila mala som doma iba tento jeden test môže urobiť falošne pozitívnu takuto čiarku? Nevieš? Nemáš skúsenosti s mama testom?

mariska1989
18. jan 2021

Robila som mama test a neduchoval falošné vôbec a teraz je farba už preč a sú len čiarky?//

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
18. jan 2021

@mariska1989 áno ostali obe jedna bledsia kontrolná silnejšia ako na obrazku

autor
18. jan 2021

@bambulienka25 žiaľ takú farbu pustilo po uschnuti iba dve čiarky a biely. Cakala som kým prejde moc ku koncu a vybrala som . Nemyslím si že je to tehotenstvo otázka bola iná či niektorá mala falošné pozitívny mama test či je spoľahlivý

mariska1989
18. jan 2021

A takto ti isto ostal ? Ako si dala foto tu ..ako čiarka tam je ale buď si skoro odfotila kým ešte všetko farbivo sa nestiahlo ale aj keby bolo premočené tak by nezachytilo hcg skús kúpiť zajtra a urobiť znova .

autor
18. jan 2021

@mariska1989 Nie skoro som fotila ale siahlo sa farbivo úplne ostali iba tie 2 čiarky . Sú tie mama testy spoľahlivé ?

mariska1989
18. jan 2021

Moje minuloročné testy 😀 áno toľko a to tam ešte chýbajú medzí nimi 4 ks a ani jeden nevyšiel zle

mariska1989
18. jan 2021

Tak potom tichučko môžeš radovať ale len potichučky lebo aj keď test ukáže // nemusí byť všetko potom ok .vlastná skúsenosť

autor
18. jan 2021

@mariska1989 Práve mám rovnakú a nejde mi dohlavy že zasa // preto sa pýtam či niektorá mala skúsenosť takúto ako ja a ukázalo sa že falošne vyšiel test

sekerka18
18. jan 2021

Toto je ciarocka krásna. Takú som mala aj ja 😊 Ale ako píše @mariska1989 tichucky gratulujem. Tiež vlastná skusenost. Ale držím palce nech je všetko ok 🍀

mariska1989
18. jan 2021

A prečo si myslíš že to není tehotenstvo ?

autor
18. jan 2021

@mariska1989 Minulý mesiac som mala tiez čiarky a prišla menstruacia. Tento mesiac opäť čiarka tak stále nad tým dúmam. Podľa lekárky som v poriadku cysty vylúčila aj zápal. Tak mi nejde do hlavy že opäť mi takto vyšiel skratka či sú tie testy dobre

erickatt
18. jan 2021

No ciarka tam je, ale staci namocit na 3-5 sekund. Pockat a ked tak namocit na sekundu zas. Ono.to staci

autor
18. jan 2021

@mariska1989 Tak to už riadne koľajnice toto 😉

autor
18. jan 2021

@erickatt Ono keby to počítam je to reálne 3-5 sekúnd ten moc je pri konci skoro hneď len pustilo takúto farbu aj s mocom

mariska1989
18. jan 2021

No biochemické stáva sa mám za sebou 2 .teraz si test robila pred ms? Či už mešká? ....no boli každý deň viac a viac teraz je z toho už 9 mesačná opička 😂 ktorá leží vedľa mňa

mariska1989
18. jan 2021

Foto ako to vyzerá teraz nemáš?

autor
18. jan 2021

@mariska1989 Teraz som fotila ale ospravedlňujem sa už som to zahodila a pokrcila . Odlezany cca 5 hodín

autor
18. jan 2021

@mariska1989 Takže ak ukáže // vždy ide o tehu? Nejde o falošné pozitívne ? A jednoducho biochemické ako vyššie spomínajú?

mariska1989
18. jan 2021

Pekne ružová .na to že robené po obede či večer .takže zajtra kúp test a urob si až v stredu z raného to uz budeš mať pekné //a uvidíš či silnie .ale asi si tesne pred ms koľko ti ostáva 3/4 dní?

autor
18. jan 2021

@mariska1989 Ja si naopak myslím že tie testy sú vadne lebo nie je možné aby mi toto ukázalo už 2 hy mesiac po sebe alebo som vadná ja už 😂a všetko čo ocuram vyjde palička😂 skúsim urobiť tu stredu alebo naj piatok z ranného. Snáď sa niektorá ozve či jej mamatest robil falošné pozitívne //

mariska1989
18. jan 2021

To by musela byť celá šarža zlá a to by bol plný koník toho 😀 proste stáva sa že test ukáže // a príde ms s menším opozdenim a vyskúšaj v stredu a potom piatok ak bude silnejšia je to isté a k dr nechoď skôr ako 14 dní keď bude meškať ...mne tiež ukázalo 2 a ms prišla o 3 dní neskôr proste neudržalo sa alebo ukázalo slabšiu ako máš ty na ďalší deň tak isto proste žiaden rozdiel a na ďalší už slabší a už odchádzalo ...preto mám toľko testov urobených lebo som sa sledovala čo sa bude robiť či udrží alebo znova o to prídem ale chytla sa ako kliešť a udržala ☺️

sekerka18
18. jan 2021

Ja mám biochemické 2x za sebou. Vždy slabá čiarka. A o pár dní menzes prišiel a test ostal biely. A tak isto dva mesiace po sebe to vyšlo. Takze stat sa môže a možno teraz už to vyjde na 100% 😊

autor
18. jan 2021

@mariska1989 Vďaka za rady hneď som múdrejšia ozaj dakujem

autor
18. jan 2021

@sekerka18 ďakujem :D ja som si myslela že som už buď vadná ja alebo testy 😂

zojanka
19. jan 2021

Mne mamatest spravil falošného ducha. Presne vtedy keď bol takýto akobu viac premočený ale uschol na pekné dve čiarky. Ďalší test o hodinu bol už uplne negatívny (tiež mamatest) a tehu som nebola.

julie19
19. jan 2021

Ja som mala biochemické, dve čiarky ako lusk, čisté koľajnice, týždeň mi meškali v piatok som sa teda objednala na pondelok k doktorke a cez víkend som dostala 🙈 tak ok, stalo sa a další mesiac zas meškala a zas 2 čiarky ako svet ... tiež som myslela že mi šibe že preháňam ... keď mi už meškali 2 týždne išla som ku doktorke a krpata akurat spinka v postieľke 😉 uvidis čo bude neskôr ak bude silnieť počkaj ešte na dlhšie meškanie a možno to vide 🤞...ale kľudne môžu byt aj 2 biochemické po sebe, takze určite vyckaj a testuj neskôr

marianna_peskova
19. jan 2021

Ja som s Mamatestom nesmierne spokojná a každému ho na počkanie odporúčam. :D Ja som si ho robila dosť neskoro, t.j. deväť dní od začiatku meškajúcej menštruácie. Test mi ukázal dve silné čiarky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre