Je to duch?

lienockaaaa
16. aug 2022

Ahojte baby, urcite tu bolo takychto príspevkov milion, ale chcem sa spýtať či tam vidíte 2 čiarky aj vy alebo to je len zlý poplach

lenuska9999
16. aug 2022

@lienockaaaa niečo sa tam črtá. Skus o pár dní urobiť test opäť

lienockaaaa
autor
16. aug 2022

@lenuska9999 ďakujem, som zmätená pretože mi mentruácia skončila pred 2 dňami a stále cítim bolesti v podbrušku

lenuska9999
16. aug 2022

@lienockaaaa tak v takom prípade volaj hneď zajtra ku gynekologicke. Čiarka môže byť slaba aj pre to, že môže HcG klesať ...

anjelicek26
16. aug 2022

TA ciarka je tam len 1/2 nejaky cudny je ten testik...

kukulienka999
16. aug 2022

Vraj je aj nejaké biochemické tehotenstvo. Keď spermia oplodni, ale vajicko sa neudržalo. Ak
Máš tesne po menzese. Preto to pisem. Ale ak sa snažíte k bábätko budem držať palčeky, aby to vyslo. Je tam vidieť náznak druhej 🙏🍀

lienockaaaa
autor
16. aug 2022

@anjelicek26 ráno si skúsim spraviť ďalší a uvidíme, naživo sa mi nezdá byť taký polovičný ako na fotke, pravdu povedať všimla som si to na nej až po tom, čo si to napísala 😄😄

lienockaaaa
autor
16. aug 2022

@kukulienka999 ďakujeme♥️

kukulienka999
17. aug 2022

@lienockaaaa môj “duch” ❤️ Tu čiarku som tam videla len ja, nikto mi neveril 😁 že moc tlacim na pílu, a výsledok? Som v tom, zatiaľ všetko ok. Klop klop klop

lienockaaaa
autor
17. aug 2022

@kukulienka999 uaaau♥️♥️♥️ To je super! Tak blahoželám a prajem všetko dobré♥️

kukulienka999
17. aug 2022

@lienockaaaa ďakujem, daj vedieť o pár týždňov, čo nové 😍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre