Je to chybný test?

ndomini
12. jún 2022

Ahojte,
Stalo sa Vám niekedy, že po namočení testu tá druhá čiarka ( nie kontrolná) bola ihneď tmavá- vtedy ešte kontrolná nebola , ale keď sa test úplne zatiahol do konca tak T čiarka zoslabla ( foto) ?. Test je GS mammatest a čítala som na neho veľa negatívnych recenzií, toto bol posledný čo som doma mala. Nerobila som si ho z prvého ranného moču. Zaujímama , či to je teda chybný test( hoci táto značka má dosť falošných pozitývnCh testov) keď T čiarka bola tmavá ešte keď neukazalo C čiarku a nakoniec po dokončení testu výsledok je nasledovný.
Ďakujem krásne za vaše skúsenosti

zojeva
12. jún 2022

To iste urobil mne, ja podľa krvi ale tehotná nie som. Ale to neznamená, ze ty nie si spravila by som iný test inej značky ☺️

ndomini
autor
12. jún 2022

@zojeva tieto testy už vďaka bohu doma nemám, a radšej už ani nechcem. 🙏🏼 Veľa šťastia do budúcna. Ďakujem

e1i
12. jún 2022

@ndomini mne spravne ukazal vzdy len mamatest, ja zas nedam nan dopustit

zojeva
12. jún 2022

@ndomini ale skús aj iný ☺️ Niektoré majú dobrú skúsenosť s nimi a tehotná kľudne byt môžeš ☺️

miskamicha
12. jún 2022

@ndomini mne osobne ziadny test ducha neurobil... mala som opakovane biochemicke tehu a stalo sa mi aj to ze hcg zo 60 za dva dni kleslo na 0 ale aj to ze zo 148 na uplnu 0 klesalo 2 tyzdne. Podla mna je pozit. Skus test livsane...ma vela farbiva 🙂 dtzim palce

zojeva
12. jún 2022

@miskamicha ahoj, prepáč, snáď môžem týkať. Ja som mala asi raz pred pôrodom ešte jedno biochemko vtedy som mala pozitívny test ale za dva dni veľké bolesti HCG kleslo a odišlo všetko s ms. Teraz…minulu sobotu duch na teste v pondelok HCG negatívne utorok test (ako som dával fotku vyššie) jasná čiarka (mi to nedalo 😀) nesnažíme sa o bejby teraz nejako upenlivo a nesnažíme sa len chytať plodne dni, ale vravím si dobre asi HCG pondelok ešte nebolo ale dnes je test pozitívny možno bude silnieť opak je pravdou a nesilnie. Robila som dnes (dám foto) ledva duch som 47DC bežne mávam 32 až 36 dňové cykly. Koľko u teba prosím trvalo kým prisla ms od toho pozitívneho testu ? Koľko ti to klesalo ? Ja uz som na nervy 🙈 brucho ma boli uz tak že strašne 😀 ale ak nepríde dnes zajtra pôjdem na vyvolavackuaj keď som sa jej chcela vyhnúť… len neviem či je normálne takto dlho mat na teste druhu čiarku

miskamicha
12. jún 2022

@zojeva pri prvom biochemickom mi meskala 14 dni az kym hcg uplne nekleslo na nulu. Klesalo mi pomerne dlho. Uz som.bola z toho na nervy...merane a 2 dni.

nina004
12. jún 2022

Ja si myslím ,že to bude pozitívny test. Mňa tieto testy nikdy neklamali a čiarku máš peknú a ružovú. Na to aby sa tam objavila musel test zachytiť hcg. Určite skús ďalší ,ale podľa mňa pozit.bude aj keď je to s tým zosvetlením divné.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre