Je to chemické tehotenstvo?

madielilly
4. jan 2024

Tento test bol robeny 1.1. Potom vcera a dnes som si robila test od inej znacky a tie uz vysli negativne. Podla vas to bolo zase len to chemicke tehotenstvo?Alebo mam este cakat a dufat? Uz jedno chemicke mam za sebou ale vtedy nebola ciarka takto vyrazna

zmrzlinka2021
4. jan 2024

@madielilly Kolko ti meska menzes?

madielilly
autor
4. jan 2024

@zmrzlinka2021 problem je v tom,ze netusim.Posledne 3-4 mesiace som mala strasne rozhadzany cyklus.Tak neviem presne povedat,ci uz meska,alebo este neprisiel

andrejkap123
4. jan 2024

@madielilly ja som raz mala aj falosne pozitivny test od Mamatest. Normalne viditelna ciarka ruzova…. Ostatne mi vysli negativne….

stellarstar
4. jan 2024

@madielilly už som ti na stenu písala. Nie je to chemické ale volá sa to biochemické tt

madielilly
autor
4. jan 2024

@andrejkap123 my sa s partnerom uz snazime 1,5 roka.A taketo mi moc dobre na dusicku nerobia.Az mi doplacu

stellarstar
4. jan 2024

@madielilly keď sa už 1,5 r snažíte už by ste mali byť dávno u dr a nechať sa vyšetriť obaja

andrejkap123
4. jan 2024

@madielilly my 2,5 sme sa ked sa mi to stalo cize viem… :( velmi som bola nahnevana na tie testy

madielilly
autor
4. jan 2024

@stellarstar obaja sme v poriadku podla doktorov.Partner ma dokonca aj dieta s byvalou partnerkou

stellarstar
4. jan 2024

@madielilly máš aj štítnu, hematológiu, repro imuno, genetiku?

myari
4. jan 2024

testy akej znacky si si robila potom? nemusia mat tolko farbiva, alebo ty si mala nariedeny moc.
vyskusaj zase rano, budes vediet viac.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre