Je test pozitívny?

7. mar 2024

Ahojte žienky, menzes mávam pravidelný 28 dňový. 7dní mi mešká menzes. Počas mojich myslených plodných dni som mala ovu testy negatívne. Tak som sa vykašľala na to. 3-4 dni pred očakávaným menzesom som mala hrozne veľa výtoku, ten číry, natahovaci a vo veľmi veľkom množstve. Bolo mi to veľmi divne. Včera test egativny a dnes ráno čiarka. Čo si o tom myslíte? Bolo to cca 5min po uplynutí.
Preto som nedočkavá lebo min rok nám zomrelo bábätko. Ďakujem za vaše odpovede. 🙂

blondinka95
7. mar 2024

Podľa mňa je negatívny , resp neplatný, a je rozmoceny :(

andula09
7. mar 2024

Neviem. Sprav si ešte jeden, nechala si ho dlho namočený zrejme. Keď sa zadívam, tak tam vidím jemnú druhú čiarku.

maryetta
7. mar 2024

Tak ja vidim pekne ciarku. Podla mna si mala posunutu ovulaciu.

puticka7
7. mar 2024

Tiez si myslim, ze je pozitivny. Pre potvrdenie by som si spravila este jeden kludne zajtra.

autor
7. mar 2024

@blondinka95
@andula09
A keď je test rozmočený, tak duchuje?
Toto bol test, kde sa namocila taká tá vatová tyčinka a tá sa absorbovala na to ďalšie, ak mi rozumiete čo myslím. 😅

cookie29
7. mar 2024

Podla mna posunuta ovulacia... na tyzdenne meskanie by bol hrozne slaby. Ja zvycajne duchov nevidim, ale tuto nieco je aj bez hladania. Otazne je, ci je to rozmocene, alebo ci tam skutocne nieco je, ja by som si urobila este jeden, mozno vecer a aj zajtra

blondinka95
7. mar 2024

Autorka podľa mňa je to skôr kanalik. Ale samozrejme držím palce a kúpila by som si iný test a skusila znovu

autor
7. mar 2024

@cookie29 Aj podľa dr posunutá ovu, lebo videl na ultz nejake množstvo tekutiny, keď som bola na kon. pred ms. Lenže prečo by to ukázalo kanáliky? keď som už robila milion testov a boli vždy snehovobiele. Toto čakanie je najhoršie.

masandra
7. mar 2024

Ahoj autorka, chcela by som sa ťa niečo opýtať, mohla by si mi napísať správu prosím? Ďakujem🙂

autor
7. mar 2024

Tak baby nedali mi to, strašne slabučká vidno aj druhú čiarku , ale skúšala som značku Livsans

tinka_1807
7. mar 2024

No, je to tam. Ale dosť slabá čiarka na toľko meškania. Možno si mala posunutú ovu. Alebo ešte mi napadá mimomaternicové tehotenstvo ... Ale to dúfam nie, každopádne ak by si mala kŕče nejaké v bruchu tak choď k lekárovi. A ostestuj o 2 dní či čiarka silneje. Držím palce ;)

kris_tin257
7. mar 2024

Ak ti mešká menštruácia už týždeň čiarka by mala byť o dosť výraznejšia, každopádne držím palce 😊

autor
7. mar 2024

@kris_tin257
@tinka_1807 mala som určite posunuti, cca na 24DC

pet888
7. mar 2024

Ak si mala ovulaciu 3-4 dni pred menzesom a meska ti tyzden,tak si 10-11 DPO a k tomu je ta ciarka uplne adekvatna.

milota123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
18. mar 2024

Takze zienky, tehotenstvo potvrdené dr aj ultz, otehotnela som cca 1-2 dni pred ms🤗

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre