Je test pozitívny?

denisa3036
15. jan 2023

Ahojte kočky, som tu nová a idem si pre radu 🙂 tretí mesiac sa snažíme o bábätko zatiaľ neúspešne, približne som vedela kedy mám plodné dni podľa hlienu pichaniu a chuti, ale o 1-2 dní sme sa vždy asi sekli, tak štvrtý som vsadila na istotu a kúpila ovulačné testy, moja premiéra ☺️ mám už 5 ročného syna ten bol na prvý šup hneď ako som vysadila antikoncepciu, ale to bolo isto tým, že sme mali styk každý deň alebo každý druhý deň (čerstvo zamilovaný) 😆 teraz už to tak neni 🙈 manžel často chodí aj na prac.cesty.
Utorok streda štvrtok aj piatok to som si cvakla, som mala slabulinkú čiarku včera som si test nespravila a dnes takto, je už dnes pozitívny? Ďakujem 🙏😊

sofinka1301
15. jan 2023

@denisa3036 ved tam nate pekne kolajnice. Gratulujem

janai1
15. jan 2023

@sofinka1301 gratuluješ k ovulácii? 😀

@denisa3036 pozitívny

anjelicek26
15. jan 2023

Ovulacia je 12-48h po pozitivnom teste, takze sa dnes pekne snazte... a ak je doma tak zajtra a pozajtra tiez...

denisa3036
autor
15. jan 2023

@sofinka1301 ďakujem
@janai1 blbo som napísala otázku ☺️ mala som dať ovulačný test, chcem sa spýtať, keď budeme mať dnas styk a potom zasa v utorok, bude tam nejaká šanca, neviem kedy presne mi nastane ovulacia, je to hotová veda 😊

denisa3036
autor
15. jan 2023

@anjelicek26 ďakujem za odpoveď, dnes sa posnažíme, zajtra neni doma a potom zasa utorok ☺️ dúfam, že to bude stačiť potom je dlhšie preč 🙈

nerya
15. jan 2023

@janai1 možno by sme mali začať aj k tej 🤭🤭🤣🤣

anjelicek26
15. jan 2023

@denisa3036 jasne bude, spermie vydrzia 2-3dni

denisa3036
autor
15. jan 2023
denisa3036
autor
1. feb 2023

@anjelicek26 ďakujem za radu, dnes tretí deň ms mešká a test pozitívny juchú ☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre