Je test pozitívny?

cici741
1. nov 2021

Dobrý deň rada by som sa opýtala som tehotná podľa tejto fotky alebo nie? Pohlavný styk bol počas ovulácie už prešlo od styku 14 dní a mešká mi 3 dni menzes pomôžete prosím 🙄 pridala som 3 fotky jedna sa o ten istý test len som ho 3 krát vyfotila

qwer2019
1. nov 2021

Áno. Je jasne pozitívny. Blahoželám

janai1
1. nov 2021

A prečo máš pochybnosti?

modrykun666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cici741
autor
1. nov 2021

@modrykun666 no dovoľte ja sa len slušne pýtam preto som chcela radu ale podľa toho nejde o ducha

nika82
1. nov 2021

@cici741 ano je to velmi pozitivne

cici741
autor
1. nov 2021

@nika82 ďakujem za Váš názor cennim si to

cici741
autor
1. nov 2021

@modrykun666 s manželom po rodine túžime ale chceli sme až na ďalší rok ak zase by Pán Boh dal skôr tak nevadí potešíme sa

cici741
autor
1. nov 2021

@qwer2019 ďakujeme 🤗

modrykun666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cici741
autor
1. nov 2021

@modrykun666 myslieť je jedna vec a ospravedlnenie sa prijíma viete bolo by to naše prvé a ja s tehotenskými ved viete nemám až takú skúsenosť lebo je veľa recenzií kde hovoria ze slabo vidieť atď tak ma pochopte

cici741
autor
1. nov 2021

@modrykun666 takže ste muž oceňujem to ze je tu názor muža a keď už vy poviete ze pekne vidieť ze som tak ste nás potešil s manželom

modrykun666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cici741
autor
1. nov 2021

@modrykun666 co už s vami aspoň ze ste si to priznal 🙂 a ďakujeme z celého srdca

leuska1991
1. nov 2021

@cici741 gratulujem🥰🥰🥰 Drzim palce,ja tiez cakam babo ,som v 8tyzdni🥰

ailiba
1. nov 2021

@cici741 krásne pozitívny, si jasne tehotná... Gratulujem🤩

nice202
1. nov 2021

A návod k tomu nebol? 🤦‍♀️

simbatko
1. nov 2021

@cici741 gratulujem budeš maminka🙏🥰

snowflake07
1. nov 2021

@cici741 mne tiež toto hlava neberie.Ciarky ako koľajnice a opýtam sa "je test pozitívny?"Tak buď si slepá,nevieš čítať,alebo síce to vieš,ale min.sto báb ti to musí potvrdiť.Myslim,že so sexom ste ešte mali počkať.

zuzi0911
1. nov 2021

Je krásne pozitívny. Gratulujem

cici741
autor
1. nov 2021

@snowflake07 neviem kto si ale to ze som nikdy nebola tehotná to neznamená ze máš byť vulgarna nie som zasrana tak si také správanie odpusť to je jedna vec a druha vec chcela som sa uistiť či ozaj je to pravda pretože je kopec žien ktoré mali ciarky a nakoniec neboli

cici741
autor
1. nov 2021

@snowflake07 ak by si bola vydatá tak sa ta opýtam tiež by si mala počkať so svojím partnerom neviem ako by si sa cítila na mojom mieste a láskavo tu neurazajte ďakujem za pochopenie

cici741
autor
1. nov 2021

@nice202 návod bol ale poradiť sa môžem nie som bežné každý deň tehotná to sa nedá naplánovať takže tak

cici741
autor
1. nov 2021

@ailiba ďakujem pekne

cici741
autor
1. nov 2021

Ďakujem za radu názor písať už nemusíte nikto skúsim príspevok vymazať lebo už zbytočne tu bude

via88
1. nov 2021

Ja fakt nechcem byt sprosta, ale... Co by si este viac na teste akoze chcela? Spamataj sa zena, budes mama, nauc sa spolahnut na vlastny usudok a vlastne rozumove spracovanie pr. Navodu k teh. Testu. Blahozelam.

cici741
autor
1. nov 2021

@via88 bežné ma človek skúsenosť s test.... Bežne a láskavo si odpusť tie slová človek nikdy nemá nič iste boli rôzne prípady väčšinou sa test zvykne opakovať takže takto a to spamätaj to šlo si tiež odpusť chcela som názor dostala som názor pokiaľ viem táto stránka je tu na to takže urážanie nech ide bokom ďakujem za gratuláciu ale aj lekár povedal ze mam zopakovať test a potom na gynekol.. isť vyšetrenie

cici741
autor
1. nov 2021

@cici741 a co by som viac chcela co by som mala chcieť ľudia sa tu vyjadrili a správali sa pekne to stačí jasne som už napísala ze názor už nepotrebujem poďakovala som sa a koniec co chceš tu riešiť nie som jediná ktorá chcela poradiť

snowflake07
1. nov 2021

@cici741 Počas tehotenstva sa prosím ťa douč gramatiku.Ty vôbec nepoužívaš bodky,čiarky.To sa fakt nedá čítať a nie to porozumieť.Najprv miluj študovanie,potom študuj milovanie.Posobiš celá chaoticky.

riderka1
1. nov 2021

je to jednoznačne pozitívny test, ale nikto ti tu nezaručí, že si skutočne tehotná (test môže byť chybný) alebo že dieťatko naozaj porodíš (stať sa môže hocičo)..
ja ti samozrejme zo srdca prajem, aby všetko dopadlo podľa tvojich predstáv a ako tu už bolo spomenuté, daj predovšetkým na svoj vlastný zdravý úsudok a over si informácie na správnych miestach (u doktora a nie na MK) 🍀

cici741
autor
1. nov 2021

@riderka1 konečne názor tak presne overiť u lekára aspoň niekto slušný

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre