Je test pozitívny?

mimkafackova
5. okt 2021

Ahojte. Viem že toho je tu už veľa. S priateľom sa snažíme o bábätko. Deň po očakávanej ms. Ráno slabá čiarka. Poobede som skúsila znovu. Je to kanalik alebo čiarka ? Dakujem 😉

martina1201
5. okt 2021

@mimkafackova ak je to sive je to kanáliky ak je to do červená je to čiarka. Načo testujes poobede keď sa odporúča testovať ráno kvôli vyššej koncentrácii hcg. Neoplatí sa ani testovať každý deň. Nakoľko hcg rastie obden.

veroluky
5. okt 2021

@mimkafackova podľa mňa je pozitívny 😊 skus si ale o dva dni znovu urobit test a uvidíš 😊

mimkafackova
autor
5. okt 2021

@martina1201 Dakujem. Viem že sa odporúča ráno. Len som si chcela potvrdiť ranný výsledok testu.

mimkafackova
autor
5. okt 2021

@veroluky určite vyskúšam. Dakujem 🙂

mimkafackova
autor
5. okt 2021

@martina1201 a bolo to skôr do červená. Teda slabo ružové

martina1201
5. okt 2021

@mimkafackova ale potvrdiť si poobede zriedenym močom výsledok z rána z nezriedeneho moču je nelogické.

mimkafackova
autor
5. okt 2021

@martina1201 nehádam sa. Ale výsledok je rovnaký.

alina765
5. okt 2021

@mimkafackova Je to pozitívne ale testovať sa má ráno moja a nie poobede👈😁🤷🤷🤷🤷.

slniecko_12
5. okt 2021

Treba byt trosku trpezlivy..nikam sa netreba ponahlat..staci 5 dni po ocakavanej a potom uz nemusia vznikat taketp temy ☺️

vahcaac
5. okt 2021

@mimkafackova je pozitívny. Ja som tiež testovala poobede, v deň meškajúvcej je to už jedno. Nič si z toho nerob. A testovala som už od 9 DPO, takže trpezlivosť tiež žiadna. Gratulujem ti. Potvrď si výsledok zajtra iným druhom testu.

sense
5. okt 2021

Pockaj 2 dní a ak ms nepríde, test zopakuj ak si tehu tak už bude čiarka výrazná a výsledok jednoznacne

dejna_
5. okt 2021

@mimkafackova pozitívny

mimkafackova
autor
6. okt 2021

@vahcaac áno som netrpezliva aj ja. Ale to mám v sebe. Dnes som si spravila ráno další test. Čiarka je výraznejšia 👏

mimkafackova
autor
6. okt 2021

@slniecko_12 trpezlivosť ruže prináša. Ale niektorý človek sa s ňou nenarodí 🤷‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre