Je test Pepino chybný?

30. okt 2020

Je toto duch, alebo chybný test?.. či negatívny? Akú máte skúsenosť s pepino testami?

zuzana_ilkova
30. okt 2020

Ahoj ja som tymto testom neverila jeden bol pozitivny druhy negativny najspolahlivejsi bol digitalny test, ulazal este aj tyzden v ktorom som bola je sice drahsi ale ja by som siahla len po nom

jaskolka
30. okt 2020

Negatívny test.Mne vždy Pepino ukázal správne, keď som bola tehotná boli //,inak len jedna ciarka

nini1010
30. okt 2020

Negativny.ale tazko povedat lebo je tam jedna ciarka ktora je priblizne na urovni ako byva testovacia ciarka
Urcite by som zopakovala.Tento test ma nikdy nezradil.4 tehotenstva a raz dokonca 2 roky testovania.Urci tehotenstvo uz 10 dpo.Su to nejake smuhy,nie je to ruzovkaste.

malinoismum
30. okt 2020

Negativny.

090255
30. okt 2020

Tiež ukázal vždy to co bolo čize za mňa určite super test

nelca0510
30. okt 2020

Negativny

habibim
30. okt 2020

Už ti mešká? Ja mam s pepinom len dobre skúsenosti...

sono2
30. okt 2020

Tiež vždy potvrdil. Tento je negatívny

annie2205
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
doda26
4. nov 2020

mne pepino pred par dnami tiez taketo ukazal a som tehotna...len teraz sledujem ci ciarky su silnejsie a dnesny pepino test ma vylakal, lebo bol uplne slaby 😳 ja ze co sa deje...tak o pol hodinu som skusila este jeden a ten bol krasny...takze od dnes uz pepino nie...prikladam foto

domcatko1811
2. aug 2021

@doda26 ahoj, prosím ťa a bolo všetko v poriadku, lebo mne tiež tak podobne vychádzajú. Ze ráno slabý duch a po dvoch hodinách, keď som si spravila, tak zrazu viditeľná čiarka. Asi nejak ako tebe.
Ďakujem.

maartiinaa11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre