Je tento výsledok testu pozitívny?

nanuska02
22. júl 2017

Ahojte,myslite že som tehotná?robila som si test a čo mi vyslo menštruácia mi meska

janicka2315
22. júl 2017

Ano..gratulujem

vikusss
22. júl 2017

jasné že áno gratulka veľká ;)

nanuska02
autor
22. júl 2017

A nevadí že je ta druha čiarka slaba?

vikusss
22. júl 2017

@nanuska02 ona ti bude silniet tak ako sa bude zvyšovať tehu hormon ;)

vikusss
22. júl 2017

Ja som mala ovela slabsiu ked som si prvý robila 🙂 sprav si o take dva dni znovu a uz bude silnejsia 🙂

nanuska02
autor
22. júl 2017

@vikusss som zvedavá či teda áno🙂🙂🙂

vikusss
22. júl 2017

@nanuska02 určite áno ;) potom pridaj dalsiu foto 🙂

nanuska02
autor
24. júl 2017

@vikusss pozri dnešný ranný test 🙂🙂

vikusss
24. júl 2017

@nanuska02 inak mne lepsie ukazoval test z poobedneho mocu ale to mozno len nahoda 🙂 jeej uz to krasne vidno len si vsetky poodkladaj budes mat peknu pamiatku 😉 tesim sa spolu s tebou 🤰

nanuska02
autor
24. júl 2017

@vikusss tak som zvedavá ked pôjdem k doktorovi ale asi až za týždeň musím sa objednať🙂🙂

vikusss
24. júl 2017

Ja som letela hned a to nie je dobre lebo tam nie je este v podstate nic vidno takze kludne tyzdne dva pockaj zatial sa len obednaj a uzovaj si tehulkovanie (pokial nebudes mat nevolnosti co smad nebudes mat lebo vedie byt velmi neprijemne😀) 🙂

nanuska02
autor
26. júl 2017

@vikusss dnešný večerný test uz vyzerá lepšie?až mi srdce poskocilo😍😍

vikusss
26. júl 2017

@nanuska02 páni tak tento je už priam nádherný 😍 teším sa spolu s tebou 😉 mám v živej pamäti ako som sa ja veeeeeeľmi tešila keď som testovala a to som už V 32tt 🙂 eŠte ti nebýva nevoľno ? ako sa cítiš ? ozaj už si oznamovala rodinke ? ;)

nanuska02
autor
26. júl 2017

@vikusss zatiaľ je to ok sem tam ked sa najem tak ťažoba na žalúdku ale bez vracania skôr by som spala,ešte nik nevie len manžel😍😍😍🎁🎁

nanuska02
autor
26. júl 2017

@nanuska02 a držím palčeky nech ti to dobre dopadne zachvilu uz budeš držať mály uzlicek🙂🙂

vikusss
26. júl 2017

@nanuska02 my sme si to nechávali pre seba koľko to len šlo 🙂 ďakujem krásne.... ver mi onedlho aj ty ten čas neúprosne letí ani nebudeš vedieť ako a už budeš na pôrodnej sále ;) ja mám ešte síce nejaký ten týždeň čas ale normálne sa bojím že mi bruško bude aj chýbať tak veľmi ho zbožňujem 😍

xxxxxnnnnn
27. júl 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre