Je tento test platný?

viki13338
27. dec 2022

Ahojte žienky, chcem sa opýtať či je tento test platný. Som 6 dní pred ms a moja nedockovost nepozná hranice 😀😁.
Robila som si test teraz navečer lebo som ráno nemala čas . Po cca 15 minútach sa mi tam zjavilo toto , neviem či je to duch alebo chybný test .
Viem že by sa nemalo odčítať po 10 minútach ale všetko môže byť .
Preto sa pýtam vás mamičiek a aj tých ktoré máte skúsenosť.
Je to test slniečko. Ďakujem za odpovede ❤️.

anjelicek26
27. dec 2022

6dni pred MS a vecer a este odcitany neskoro - uprimne nedavam tomu velke sance, ze je to prava ciarka...jedine, ze by sa ovu posunula... skus prosim vydrzat este zo tri dni, potom ziadne hladanie duchov nebude nutne, budu pekne ruzove ciarky. Vidim ju tam tiez, ale tieto testy v poslednej dobe duchuju tiez.

gabrielamodrykonik
27. dec 2022

@viki13338 si tehotna, gratulujem

viki13338
autor
27. dec 2022

@anjelicek26 ja sa testujem teraz prvý krát moc sa v Tom nevyznám . Ale ďakujem za odpoveď ❤️.
Skúšala som ešte aj test značky pepino nedalo mi to a tam je tiež niečo také slabučke v limite 😇.
Skúsim o pár dní a budem teda vedieť ďakujem 🙂

viki13338
autor
27. dec 2022

@gabrielamodrykonik bodaj by si mala pravdu, ďakujem za odpoveď 😇

anjelicek26
27. dec 2022

@viki13338 tak len nech pekne silnie.

viki13338
autor
27. dec 2022

@anjelicek26 veľmi by som chcela 😇. Tu pridávam aj ten druhý test 🙂

gabrielamodrykonik
27. dec 2022

@viki13338 ale uz sa netestuj kazdy den. Testuj sa rano a najlepsie kazdy druhy den, lebo hcg hormon sa kazdy druhy den zdvojnasobuje, takze ciarka by mala silniet. Budes mat vacsiu istotu a viac jasno v tych ciarkach. Ja som mala tiez moj prvy test zhruba hentaky ako ty, bol to duch a vyzeralo to rovnako, potom to uz boli ciarky, najskor slabe (uz ale ziadne pochybnosti, ci to je ciarka), a potom silne. A este nieco, duch by mal byt tiez ruzovy, ak je sedy, tak to len presvita kanalik. Tak ✊.

viki13338
autor
27. dec 2022

@gabrielamodrykonik dobre len som bola zvedavá 😂.
Áno oba sú ružové 🙂 len na fotke to nieje moc dobre vidno . Ale ďakujem za radu a odpoveď . Budem testovať asi až keď nepríde ms . To pôjdem už na istotu že či ano alebo nie 😇. Potom sem napíšem ako som dopadla 🙂. Pekný večer 🙂

simona1998
27. dec 2022

@viki13338 toto bol môj mamatest a pepino som mala tmavšie ako ty , no tehotná som nebola . Nedávam tomu moc veľké šance ..

zabka79
27. dec 2022

@viki13338 ja som mala taky test par dni pred ocakavanou menstruaciou. A duch sa ukazal az ked som ho isla hodit do kosa asi po hodine lebo som to nechala na okne a isla som robit nieco ine.no a syn ma 8 rokov 😄 takze u mna to bolo pozitivne

viki13338
autor
27. dec 2022

@simona1998 možno biochemické 😇

viki13338
autor
27. dec 2022

@zabka79 ďakujem za odpoveď bodaj by to bol môj prípad 😇

simona1998
27. dec 2022

@viki13338 žiadne biochemické nebolo, dva testy v balení a oba som namocila do rovnakého mocu , jeden pozitívny druhý negatívny 🙂

sunshine_18
27. dec 2022

Prečo si nekúpite testy v lekárni? Keby pridáš Dr max test napríklad s takouto čiarkou tak ti gratulujem ale pri týchto testoch je to stále 50/50

viki13338
autor
28. dec 2022

@simona1998 aha tak to je potom zradné tie testy.

viki13338
autor
28. dec 2022

@sunshine_18 pôjdem do lekárne a kúpim , ďakujem za radu . ☺️

barborizzy
29. dec 2022

Ahoj ja som si robila test 27.12 nečakane a kúpila som ten top test obe som namočila do rovnakého moču a vyšli pozitívne a dva mesiace do zadu som tiež robila a vyšli negatívne ukazujú dosť jasne

barborizzy
29. dec 2022

Skús kúpiť uvidíš ten test ukazuje vždy dobre buď si alebo nie si žiaden duch na fotke

viki13338
autor
29. dec 2022

Ahojte dnes som musela ísť do roboty tak som nemala ísť kedy do lekárne , nedalo mi to tak som utekala do Tesca kúpiť si test no ale ako inak mali iba pepino , tak som kúpila . Urobila som jeden na ňom duch tak mi to nedalo urobila som druhý a takisto duch. Asi z toho nič nebude keďže si myslím že čiarka by po tých 2 dňoch silnela . 🥺 Dávam foto testov

viki13338
autor
29. dec 2022
simona1998
29. dec 2022

@viki13338 kúp si z lekárne , nič nie je stratené 🙂

viki13338
autor
29. dec 2022

@simona1998 dúfam že už zajtra bude čas . Musím si ísť kúpiť lebo ako som aj predtým písala moja zvedavosť je silnejšia. Už nech je ráno a idem do lekárne . Dám vedieť ďakujem ☺️

danny173
30. dec 2022

Prečo toto robíte, baby? Jedna tu napíše blahoželám, ďalšia zas ze nič nevidí.. Na co sa testujete pred MS? Ved aj keby ten test vyšiel pozitívny, takto skoro to môže byť aj biochemické, môže odísť s MS, zbytočne si iba nicite psychiku. Pepino testy evidetne duchuju, ale vy ich aj tak budete kupovať kvôli chvíľke radosti a gratuláciam od ďalších tu na MK, a s MS príde sklamanie a plač. Ja som tiež dlhé roky túžila po babatku, ale toto mi príde ako sialene. Snažili sme sa štyri mesiace, každý mesiac som čakala, že ms nepríde, a vždy prišla. Na štvrtý mesiac som si urobila jeden test 1.meskania, a bol krásne pozitívny. A nebola som zbytočne sklamaná 38 použitými testami s kadejakymi kanalikmi a duchmi a neviem čím.. Keď to má prísť, tak to príde, a robenim testov tomu vôbec nepomozete.

sunshine_18
30. dec 2022

@viki13338 ahoj no ako?

viki13338
autor
1. jan 2023

@danny173 áno máte pravdu, viem že je to blbosť si takto robiť testy . Aj tak tu nikto nieje lekár aby mi to presne určil. Ale tak keď mi zvedavosť nedá tak ho urobím. Ale ďakujem za vás názor . Pekný deň ☺️

viki13338
autor
1. jan 2023

@sunshine_18 ahoj neviem zajtra si idem kúpiť test do lekárne a urobím si ho . Teda ak nedostanem ms . Pretože ju mám zajtra dostať. Dám vedieť, pekný deň ☺️

viki13338
autor
3. jan 2023

@sunshine_18 ahoj no dnes som bola v lekárni pýtala som si desiatkovy test jediný čo mali bol GS mama test. A vyšiel mi negatívny viď foto .
Ms nikde ani náznak . Nechápem tomu .

sunshine_18
3. jan 2023

@viki13338 tak mohlo být biochemické.. Mrzí ma to.. Keby ide o zdravé tehotenstvo už máš koľajnice

viki13338
autor
3. jan 2023

@sunshine_18 ach zase to sklamanie . Ale nerozumiem prečo mi neprišla ms . Asi pôjdem ku doktorke nech mi dá injekciu. Porazi ma

sunshine_18
3. jan 2023

@viki13338 koľko ti mešká?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre