Je tehotenský test pozitívny, alebo je to len kanálik ?

las_ka
19. jan 2020

Dobrý deň, prosím vás je to pozitívny alebo je to len kanalik? Ďakujem

juranka
19. jan 2020

Podla mna pozitivny 😊

nikpa
19. jan 2020

@las_ka áno, je 😉😊

jaruska_12
19. jan 2020

Poradíte, prvé dve testy tá istá značka posledný je iný, piatok sobota a nedeľa ako idú. Neviem co si mam myslieť

las_ka
autor
19. jan 2020

Vo štvrtok idem na preventívku tak uvidím co mi povie lekár, ráno spravím ešte jeden test.

kytkab5
19. jan 2020

@jaruska_12 testuj vždy rovnakými testami. okrem iného množstva farbivá, sú niektoré navyše s citlivosťou 10(ukážu ciarku skôr) a niektoré majú citlivoat až 25. Tieto testy máš akú citlivosť? Nenapísala si ktorý deň cyklu si.

jaruska_12
19. jan 2020

@kytkab5 v októbri som bola na kyrete od vtedy mám cyklus 35 dňový, menštruácia mi ešte nemešká ovulaciu som podľa všetkého mala 13.1 snažili sme sa pre istotu každý deň, obe testy sú s citlivosťou 10 prvé dve sú women secret a posledný top test

kytkab5
19. jan 2020

Uf, ak si naozaj mala ovulku 13.1. tak to je len 6 dní. To by si ešte nič na teste nemala, to je príliš kratko. Počkaj tak 4 dní a testuj znova.
Ak si si není ista, možno bola skôr a je možné mať niečo na teste ale z 13.1. pozitívny tehu test určite nemôže byť. Tá čiarka môže byť aj kanálik, je to dosť tenké. Na tvojom mieste by som počkala a test zopakovala 👍🏻 držím palce

hennyinnsbruck
19. jan 2020

@jaruska_12 negatívne

hennyinnsbruck
19. jan 2020

@las_ka vyzerá to dobre 😉

las_ka
autor
19. jan 2020

@hennyinnsbruck to mam ešte 3dni pred Ms😊 test bol robený cca dve hodiny do zadu, tak skúsim ešte ráno.

miriam1983
19. jan 2020

@jaruska_12 a to tak skoro po kyrete vam povedal lekar,ze uz mozte skusat znovu?

jaruska_12
19. jan 2020

@miriam1983 áno po prvej menštruácii, mala som 2 ktoré prebehli v poriadku, ja som mala anembrymolu čiže sa plod ani nevivinul

miriam1983
19. jan 2020

@jaruska_12 tak drzim palce,aby sa opat zadarilo ☺

mimka11111
19. jan 2020

@jaruska_12 len kanáliky na prvých dvoch a na treťom nič

mimka11111
19. jan 2020

@las_ka pozitívny 😉

hennyinnsbruck
19. jan 2020

@las_ka hod potom foto testu 🤩🤩

las_ka
autor
20. jan 2020

Teraz ráno

majoranka24
20. jan 2020

@las_ka Ty si 2 dni pted MS a vo stvrtok ides na preventivku? To sa mi zda zvlastne.

las_ka
autor
20. jan 2020

Nedala mi to tak som kúpila digi test 😊

las_ka
autor
20. jan 2020

@majoranka24 áno, nikdy mi nedošla presne, vždy meskala pár dní

hennyinnsbruck
20. jan 2020

@las_ka super ale sprav o dva dni palickovy test (rovnakú značku) ci silnie

timmie_m
21. jan 2020

Ahojte. Aký test je lepší? Digitálny alebo ten obyčajný? Ktorý je spoľahlivejší?

las_ka
autor
21. jan 2020

@timmie_m ahooj ja si myslím ze digitálny síce je drahší. Máš podozrenie ze si tehotná?

timmie_m
21. jan 2020

@las_ka Neviem vôbec. Menštruácia mi mešká piaty deň a mne chodí stále na čas, mám veľké bolesti brucha, podbruška , také občas až bodavé, som často unavená, mám návaly horúčav, bolí ma hlava. Vyzerá že sú to len menštruačné bolesti ale tie bolesti začali už pred dvoma dňami a stále nič. S priateľom máme nechránený pohlavný styk, ale posledný bol len štyri dni pred menštruáciou preto som z toho zmätená že čo to môže byť ak tehotenstvo nie

sunny_g
21. jan 2020

@las_ka gratulujem 🤗

niky1141997
21. jan 2020

@jaruska_12 Ahoj.Ja som ten woman secret mala taký istý ako ty.Škoda že nemám fotku.Našla som len mamatest tak kukni.A dnes som bola u dr a mám cystu 3cm.🙏🙏😥Hádam to bude ok.Držím palce nech ti to vyjde ako si praješ😊

las_ka
autor
22. jan 2020

@hennyinnsbruck dnes ráno

hennyinnsbruck
22. jan 2020

@las_ka 👌👌 silnie pomaly ale silnie....volala si lekárovi?

las_ka
autor
22. jan 2020

@hennyinnsbruck zajtra som obiednana, to mam ísť na preventívku 😊ci mam mu zavolať nech nech mi dá termín neskoršie? Aby tam už bolo niečo vidieť?

miriam1983
22. jan 2020

@timmie_m obycajny. Digitalny ma citlivost 25.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre