Je tam šanca?

29. apr 2023

Ahojte, dnes sa nám roztrhol kondóm a mám 2 dni pred ovuláciou. Viem, že spermie by mali prežiť v tele ženy aj 5 dní ale myslíte že je tam reálna šanca otehotnieť? Pred ovuláciou a hneď na prvý krát?

autor
29. apr 2023

*3 dni pred OVU

moonlight1210
29. apr 2023

Ano.

zuza265
29. apr 2023

Ano. A aj ovulacia moze prekvapit a prist aj o den skor. Mas tie najplodnejsie dni prave teraz s najvyssou sancou otehotniet

floki1994
29. apr 2023

No jasne že šanca je

autor
29. apr 2023

@zuza265 aj keď mám ovulaciu až o 3 dni? Myslíš že spermie sú take silne že reálne prežijú tri dni?

zuza265
29. apr 2023

A ty vies teraz povedat, ze ovulacia nebude o 2 dni? A ano, mozu (nemusia) prezit. 3 dni je pohoda. Pri planovanom tehotenstve sa odporuca mat sex aspon 2-3 x do tyzdna. Ak je to 2 x tak je to cca kazde 3 dni.. a to je chcene planovane tehotenstvo

drahomirrra
29. apr 2023

ANO, mozes. Ano, preziju. Na trilion percent, otehotnela som tak ja a este miliarda zien.
Ak nechces byt tehotna, nechapem na co cakas a preco si nejdes kupit tabletku po, ale vypisujes sem a osem krat sa pytas to iste, ci spermie preziju. Ano, polahky, podla studii zvladli aj 6-7 dni v tele zeny.

babatko2010
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mysiacik28
29. apr 2023

@babatko2010 vobec to nie je mala sanca pre pana jana. Sanca je velmi vysoka. Radsej nech si da tabletku po ako vdaka tvojej ,,rade,, riesit potom potrat …

babatko2010
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mysiacik28
30. apr 2023

@babatko2010 aha, vy presne viete ze po prvom rade hned NEotehotnie? Nic take som nepovedala. Ale jednoducho je dost bezne aby zena otehotnela na prvykrat. Nie je to nic vynimocne. Aj ja osobne som mala to stastie a otehotnela som hned ako sme sa o babo pokusili. Takze nesudte len podla seba. Drzim palce

drahomirrra
1. máj 2023

@babatko2010 Jaaaj, tak ked ty nemozes na prvy x, tak ani inej sa isto nepodari. Yeees, logika sla na dovolenku 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre