Je tam šanca?

irenka_peinlich
19. apr 2023

Ahojte, vo štvrtok večer ( cca o 17:00 ) mi vyšiel pozitivny ovulacny test (prikladám foto) , mala som aj mierne bolesti. Styk bol však až v sobotu ráno ( cca o 7:00 ). Prosím vás je tam nejaká šanca na otehotnenie ? Máte niektorá skúsenosť s úspešným otehotnením deň a pól po pozitívnom ovu teste ??
Ďakujem pekne .

zuza265
19. apr 2023

Kedze ovulacia prebehne do 24-36 hodin po pozitovnom ovulacnom teste, tak ano… nejaka sanca by tam byt mohla…

petruska173
20. apr 2023

Ja mám gynekológom potvrdené otehotnenie 7 dní po ovu, takže z mojej skúsenosti to príde keď to človek najmenej čaká 😀

zuza265
20. apr 2023

@petruska173 podla mna si tym padom mala posunutu ovulaciu alebo velmi raritne 2 ovulacie🤗

ar3m1s
20. apr 2023

@zuza265 to mozu byt aj dva ovulacie? Pardon za blbu otazku ale presne predvcerom som sa nad tym zamyslala kedze tento cyklus som na 16 DC mala hlien ako pocas ovulacie aj celkovo si uz poznam telo tak som bola presvedcena ze to je vtedy (testy som si ale nerobila) potom asi 5 dni nic a odrazu zas ten isty hlien :D nechapala som a nechapem doteraz 😆

zuza265
20. apr 2023

@ar3m1s je to veeeeelmi raritna situacia 🤗 ale po ovulacii hlien zhustne ale neskor moze byt zas hocijaky… a mala si prvu ovulaciu potvrdenu? Stane sa aj, ze nastane hlien ale ovulacia neprebehla a zas hlien a vtedy ovulacia prebehne. Ak vies ako dlho mas lutealnu fazu, tak vies kedy bola podla menstruacie kedy prisla🤗

aknamorka22
20. apr 2023

Pozor, nefunguje to tak, ze mam ovuláciu a o tyzden zase ovuláciu. Môže sa stať, ze sa uvolnia dve vajíčka ale vždy to prebehne do 48 hodin. A ak sa obe oplodnia, su z toho dvojvajecne dvojičky 🙂

zuza265
20. apr 2023

@aknamorka22 mne sa zda, ze som citala, ze moze v situacii, ze ovuluju oba vajecniky, len v iny cas…

aknamorka22
20. apr 2023

@irenka_peinlich po pozitívnom ovulacnom teste prebehne ovulácia do 48 hodín a nasledne je vajicko schopné oplodnenia 24 hodín. Takže šanca tam je. Držím palce 🙂

zuza265
20. apr 2023

@aknamorka22 ospravedlnujem sa. To som musela citat tu niekde. Uz som nasla info, ze je len raz naozaj. Ja to pridam. Doplietla som to🤗

irenka_peinlich
autor
20. apr 2023

@aknamorka22 ďakujem ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre