Je tam ryska?

5. júl 2022

Je to ryska? Test bol robený v sobotu a vyšla mi tam biela čiarka (test je premočený) včera som si robila ďalší test a bol úplne negatívny. Užívam HAK a dnes mám prvý den pauzy.

diamond007
5. júl 2022

Negatívny

janai1
5. júl 2022

načo si robíš testy keď užívaš HAK?

autor
5. júl 2022

@janai1 pretože prisyelovi ušlo a ja sa bojím či nemôžem otehotnieť. A tieto testy boli v balení 2. Tento je ten prvý. Robený asi 3 dní po styku. A tu vidím čiarku. Ostatné testy už boli negatívne a mňa to vystrašilo

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
5. júl 2022

Priateľovi* a áno viem, že je to šialené a viem že test by mi čiarku po 3 dňoch neukázal

nikasmile
5. júl 2022

Negativne

enusamt
5. júl 2022

3 dni? Strasne malo, nie je sanca. Az po 12+ dnoch.. ovsem, ak bola ovulacia

autor
5. júl 2022

@enusamt veď práve ma to zarazilo, že prečo tam je ta čiarka. Beriem HAK a pri nej by ovulacia byť nemala. Na druhej strane ak by bol pozitívny tak by čiarka silnela čiže je to vážne asi iba kanalik

janai1
5. júl 2022

Žiadna druhá čiarka na teste nie je

Priateľovi ušlo? Nechápem... Však práve preto berieš HAK aby ste to nemuseli riešiť

Aká ovulácia? Však si si robila tehotenský test a nie na ovuláciu

veronikaszabova
6. júl 2022

Ved HAK uzivas preto, aby si si to uzivala naplno. Citala si pribalovy letak???

autor
6. júl 2022

@veronikaszabova áno čítala ale keďže beriem aj xanax tak pre istotu nejdeme na plno. Bolo mi všade povedané že xanax neznižuje účinok HAK a nemusím sa inak chrániť no predsa.

nevenka
6. júl 2022

Jezkovi voci, zeny, pchate do seba hormony, aby ste neotehotneli a este sa stresujete dalsimi vymyslaninami. Ked nie je preukazany ucinok ineho lieku, ktory beries, ze znizuje ucinok HAK, tak ho proste neznizuje a sex si mozete uzivat naplno.
Otehotniet fakt nie je take lahke a este s HAK...
Ja ked som toto povedala muzovi, ze niektore zeny este nedovolia sa chlapovi popri HAK sa spravit normalne dnu, tak si tukal na celo. Akoze fakt uz paranoje strasne.

nevenka
6. júl 2022

A robit tehotensky test 3 dni po styku je neskutocna somarina, aby si mala relevantny vysledok, tak 14-15 dni po styku ak bude negativny, tak je to takemr iste, ze tehotna nebudes.

zazrak1991
6. júl 2022

Presne ako píšu baby ,úplne zbytočne sa napchavas antikoncepciou keď si to neuzivas naplno 😁 ja som brala 5 rokov a nič nebolo lepšie ako keď chlapovi "ušlo" , samozrejme v našom prípade to nebolo nechtiac ale úplne naplno ,a nemuseli sme sa báť tehotenstva 🙂 testu sú negatívne , nestresuj , ber ju poriadne ako máš a užívaj si bez obáv 🙂

autor
6. júl 2022

@zazrak1991 ďakujem, počkám na ms. Snáď počas pauzy príde

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
7. júl 2022

@nevenka stalo sa ti, že počas pauzy ti neprišlo krvácanie?

veronikaszabova
7. júl 2022

Mne barskedy. Nie je to pravidlo, ze musis mat v kazdej pauze krvacanie - nenazvem to menzes, lebo to klasicky menzes ani nie je. Je to krvacanie zo spadu hormonov.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
7. júl 2022

@veronikaszabova ani si nespinila? Ja sa toho dosť bojím keďže väčšina písala že keď im neprišlo krvácanie tak boli tehotne

veronikaszabova
7. júl 2022

Ani spinenie. Uzivam HAK roky rokuce. Priemerne 3x do roka mi krvacanie vynecha

autor
7. júl 2022

@veronikaszabova čiže ak nepríde ms tak stačí test a keď bude negatívny tak mam normálne pokračovať v užívaní HAK?

veronikaszabova
7. júl 2022

Ja som nikdy netestovala, pokracovala som v uzivani

autor
19. júl 2022

@nevenka tak robila som si pre istotu test aj 18 dní po styku a je negatívny. Čiže to tehotenstvo nie je že?

malinka158
19. júl 2022

Gratulujem si tehotna. Dufam ze uz mas vybavicku nakupenu 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre