Je tam nádej?

barbado
8. mar 2024

Ahojte včera som mala dosť menzes ale zatiaľ neprišla ...Dnes ráno takéto testy myslíte že je tam ešte nádej

sadkoni
8. mar 2024

prepáč ja ti nechcem kaziť nádeje, ale máš tam jasnú jednu čiarku, no nevadí možno to vyjde nabudúce 😉

domka222
8. mar 2024

Testy sú negatívne

rybkoava
8. mar 2024

Koľko dní máte do ms? Ak pred, tak nádej je. A záleží či máte pravidelnú ms. Mne pri aktuálnom tehotenstve 5 dní pred ukázal 100% negatívny. Robila som si ho kvôli liekom, ktoré mi predpísali a neboli vhodné pre tehotné. Preistotu som si ich nedala. V deň keď som mala dostať ms som si poobede urobila znova a boli 2 koľajnice. Ale ja mám celý život ms ako hodinky, tak keď nedorazila vedela som hneď prečo.

domka222
8. mar 2024

@rybkoava čítaj, včera mala dostať

katina02
8. mar 2024

Tu žiaľ nevidím ani náznak toho, že by bol test pozitívny.

majamat
8. mar 2024

cim dlhsie meskajuca ms tym mensia nadej.
pri tehu,a k bola ovulka neskoro, moze byt test pozitivny az po tyzdni meskania ms, priapdne az an nejaky 10den a pod.
no ako som pisala, sanca klesa. zavisi od toho, kedy bola ovulka.

barbado
autor
8. mar 2024

@majamat no šak pocakm pár dní...No mám také čudné tlaky v podbrušku nie bolesť ako pri ms ale tlak zvláštny ...No uvidím ale ďakujem

majamat
8. mar 2024

@barbado vsak uvidis, pockaj, znovu otestuj.

zanzilady
8. mar 2024

Ja na tom fialovom vidím náznak - ale zvyknú robiť kanáliky

maryetta
8. mar 2024

Ak ti mala prist ms este vcera tak ciarka by bola viditelnejsia.

lilli110
8. mar 2024

@barbado este treba vyskusat neskor, ja pri druhom tehu som mala den po meskani negativny test a ked mi MS meskala skoro tyzden, bolo mi to divne, urobila som pre istotu este jeden a ten uz bol pozitivny...ale uplne slabucka ciarka. A tehotenstvo prebiehalo v poriadku. Tiez sa mi tam zda nieco na tom fialovom, ze sa crta. Uvidis, otestuj este o nejake 2 dni, ak MS nepride.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre