Je tam ešte možnosť, že som tehotná?

hanaxxx
28. júl 2020

Ahojte. Prosim vas o nazor. Po ovulacii som mala jemne krce v podbrusku, kovovu chut v ustach a tiez kyselinu a slabu nevolnost. Kedze ale mavam problemy so zaludkom,ktore sa prejavuju kyselinou a nevolnostou,tieto dva priznaky nemozem naisto pripisovat moznemu tehotenstvu. V den ked som mala dostat menzes mi bolo velmi divne, myslela som si,ze kazdy chvilu to uz dostanem ale na papieri bolo raz len hnede spinenie. V prvy den meskajucej menzes som rano zacala citit divny tlak v podbrusku a potom ma zacalo boliet brucho, ale ukrutne. Zacala som aj slabo krvacat, v podstate tak ako zvycajne v prvy den. Bolesti vsak boli ovela silnejsie, nechcela som si davat tabletku proti bolesti,ale nakoniec som si poobede musela dat, lebo som myslela ze odpadnem. S tym ako prisli bolesti odisla aj kyselina,nevolnost a kovova chut v ustach. Velmi silne bolesti som mala az do druheho dna do vecera, ale z krvacania som mala pocit ze nie a nie sa rozbehnut. Sice uz asi dva roky mavam dost slaby menzes(mam 39rokov), ale teraz som mala fakt pocit, ze to zo mna nechce ist prec. celkovo to bol mozno o nieco malo slabsi menzes ako normalne, s par zrazeninami. Celkovo to bolo 3-4dni. Test som si robila v den ked som mala dostat, negativny, aj dnes, ked uz mam len spinenie, tiez negativny. Vratila sa mi vsak kyselina, nevolnost a pridala sa aj hnacka 🙂). Keby ze nemam zas tu nevolnost a kyselinu tak ani nerozmyslam, ci by som mohla byt tehotna, ale ked sa to vratilo po menzese...aj ked ako som napisala, zaludocne problemy mavam pravidelne. Tak teda, myslite ze by som mohla byt? Mozno som fakt smiesna ale nemam v tomto vela skusenosti 🙂, napriek pokrocilemu veku 🙂). A tiez som rozmyslala pravdaze ,ci dovod preco som mala taky velmi bolestivy menzes nemohol byt, ze tam fakt nieco bolo. Ovulaciu som mala pred 20timi dnami,to viem presne.

jaskolka
28. júl 2020

Nemyslím si osobne, že si tehotná, alebo že slo o biochemické. Test máš negatívny, krvacala si v podstate normálne, kyselina, hnačka a nevoľnosti majú x iných príčin.Bolestivý menzes tiez mohol mať iné príčiny.

nivea777
28. júl 2020

Žiadny cyklus nie je na vlas rovnaký. Mne teraz meskala MS 5 dní a tehotná nie som. Občas mám bolesti, inokedy zas nie. Myslim, ze tehotná nie si

deti95060810
28. júl 2020

tehotenstvo to asi nebude...

veronikaszabova
28. júl 2020

@hanaxxx 20 dni od ovulaciu by ti test uz ukazal na 100% // ciarky, ak by si bola tehotna

noemikatka
29. júl 2020

Ahoj baby stáva sa ak vam ze preds cca týždeň mávate to ze vas preháňa 🙈

jakyja
30. júl 2020

Ahojte žienky, som tu nová tak by som sa chcela poradiť s vami 🙂 dnes som robila teh. Test(menzes mi mešká 7dni) najprv sa mi ukázali dve čiarky a neskôr(asi po 15min) zostala iba jedna.. Máte niekto s tým skusenosti? Môžem byť v tom alebo to bola len taka prvotná reakcia..? :/ diky za odpovede ❣️

veronikaszabova
30. júl 2020

@jakyja mas foto testu?

jakyja
30. júl 2020

@veronikaszabova fotku nemám, v tom vzrušení som zabudla odfotit.. Potom už keď bola iba ta jedna som nemala dôvod fotit :(

veronikaszabova
31. júl 2020

@jakyja skus rano dalsi

hanaxxx
autor
31. júl 2020

tusim ze na testoch je pisane, ze po nejakom case (5,10 min) sa uz vysledok nema brat do uvahy. kolko bolo uvedene na tvojom teste?

valentinamatic
31. júl 2020

Ahojte dievčatá, s partnerom sa snazime (iba) treti tyzden o babo. Mam nasledovny problem. Menzes som dostala pred tyzdnom ale trval iba 1 den 🤷‍♀️ (z obvyklých 4) odvtedy mam bolesti v krizoch, ktorá sa ťahá až do stehien a boli ma aj brucho. Som neskutočne unavená, kde sadnem tam spím.. Dnes som bola u gynekológa a povedal mi ze je vsetko ok, tehotenstvo nepotvrdil, pretože je to ešte skoro a môže to byť aj zápal mechúra 🤷‍♀️ mali ste niektorá niečo podobné..? Môže to byť tehotenstvo..? Robila som 2 testy ale to je ešte skoro myslím.. negatívne. Vďaka za nazor 😘

veronikaszabova
31. júl 2020

@valentinamatic taketo 'priznaky' by si nemala hned na zaciatku.

valentinamatic
31. júl 2020

@veronikaszabova takze zapal mechura..krasa.. pockam do dalsej MS, an nedojde urobim test. 😘

jakyja
31. júl 2020

@hanaxxx tiež tam bolo písané po 10min, skusim spraviť ráno druhý test a uvidim ako to dopadne 🙂 snáď sa nam už podarí aby boli dve čiarky 😍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre