Je tam duch?

kristinaskokanova
5. jún 2024

Je tam duch alebo mi šibe ? Problém je taký že podľa dr. Som neplodná mám iba jeden vajcovod aj to úplne nepriechodni že mám antiku do konca života a teraz toto mám ešte 4 dni do ms test robený nie z raného mocu , vajcovod nemám zato že som mala mimomaternicove iba pred 6 mesiacmi ja sa asi zosipem už , test som robila kvôli ranej nevoľnosti ale iba slabučkej taká nesvoja som ráno a prsia mám ako keby som bola po plastike take veľké citlivé.

magic08
5. jún 2024

počkaj dva dni a otestuj zas. vyzera to nadejne

anjelicek26
5. jún 2024

No vyzera, ze to tam mozno aj bude, predsalen je este 4 dni do MS... podla mojho lekara je nas mlady tiez zo strany, kde je uplne nepriechodny vajcovod a vidis...

cookie29
5. jún 2024

ja zvycajne nevidim, ale zda sa ze ano. Pockaj 2 dni a skus zase

osky
5. jún 2024

Jednoznacne je to tam.
Ale pre MS to este o nicom nevypoveda,nakolko to moze este lahko aj odist.
Takze radsej este nerobit redcasne uzavery a nadeje.
Vel.i ti to zelam.
Testuj v case ocakavanej MS,ale aj tyzden,dva potom..
Budes vidiet,ci silnie a tak...

qwert87
5. jún 2024

@kristinaskokanova áno, aj ja vidím. Skus v deň meškania urobiť.
A lekárom never všetko. Ja som mala byt neplodná a mam 3 deti za 4 roky....

ns994
5. jún 2024

Ja väčšinou nic nevidim ale tu vidim. No urcite ako pisali vyssie urobila by som dalsi o 2 dni. Drzim palce 🍀✊️

kitycat
5. jún 2024

@kristinaskokanova zosypes sa od stastia ci nestastia?

kristinaskokanova
autor
5. jún 2024

@kitycat od toho že keď to zas bude mimomaternicove už to nezvládnem teraz to bolo ťažké keby si tým mám prejsť ešte raz fuu no neviem , keďže mám nepriechodni vajcovod tak to isto nemá ako prejsť do maternice a zas sa to len tam zasekne

kitycat
5. jún 2024

@kristinaskokanova je streda, tak si sprav zase zajtra rano a ked tak zavolaj dr.

Vzdy je sanca a uvidis co to bude. Este to nemusi naozaj nic znamenat. Dr ti povedal, ze si 100% neplodna ci ze je mala sanca?

kristinaskokanova
autor
5. jún 2024

@kitycat povedal že mám 0% šancu že by som bola tehotná že iba umelé oplodnené mi odporúča na ktoré sa aj chystáme , lebo jeden vajcovod mi zobrali zato mimomaternicove a že druhý mám 100% nepriechodni čiže šanca 0 na tehu

gabika42252
5. jún 2024

@kristinaskokanova ani umele oplodnenie nie je zárukou, ze nebude mimomaternicove tehu (vlastna skusenost), ak by toto predsa len nevyšlo ako ma, poskodeny vajcovod najprv odstranit a az potom podstúpiť IVF... Vela stastia... 🙂

kristinaskokanova
autor
6. jún 2024

@kristinaskokanova test z raného moču ale stále 3 dni pred ms

magic08
6. jún 2024

@kristinaskokanova tak podla mna je to jasne. ciarka je ruzova a myslim, ze aj silnejsia ako naposledy, takze sa mozes potichu tesit

kristinaskokanova
autor
6. jún 2024

@magic08 táto sa už aj mne zdá do ružová ťa včera som si istá nebola ale toto pekne videt voľným okom nemusím to hľadať 😀 ale stále som opatrná aj keď veľmi dúfam ale musím byt nohami pri zemi ešte spravím test sobotu ráno v deň Ms a uvidím potom pondeok volám dr. Keďže som mala prízvukovane že až mi bude meškať tak mám okamžite volať naposledy stym mimomaternicovim nám išlo do slova o život

kristinaskokanova
autor
6. jún 2024

@kristinaskokanova len problém je ten že má dosť pobolieva pod bruškom ja mám taký strach stých bolesti že až aj vtedy to tak bolo 😪

magic08
6. jún 2024

@kristinaskokanova bolesti podbruska, pocit akoby mala dosjt MS je v poriadku, maternica sa roztahuje. Neboj,vsetko bude v poriadku

kristinaskokanova
autor
6. jún 2024

@magic08 ďakujem ❤️

svokrinjazykmonika
6. jún 2024

@kristinaskokanova je to tam, držím palce aby ti všetko dobre dopadlo. Aj zázraky sa stávajú.

kristinaskokanova
autor
6. jún 2024

@svokrinjazykmonika toto bude veľký zázrak ak to vide a bude to normálne tehotenstvo ja som naozaj už ani len nedufala ale veriť budem až keď to budem videt v maternici lebo do vtedy nič neni iste.

svokrinjazykmonika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svokrinjazykmonika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svokrinjazykmonika
6. jún 2024

@kristinaskokanova aj nedávno tu bola téma že neverím že som tehotná. To bol tiež taký zázrak. https://www.modrykonik.sk/forum/som-iny-clovek/neverim-ze-som-tehotna-2/

anjelicek26
6. jún 2024

@kristinaskokanova niekedy sa dejú zázraky,tiež mame taky trojmesačný doma.. ver prosím,ze si babo našlo cestu do maternice. Daj vedieť ako dopadnes u lekára o pár dni😘

kristinaskokanova
autor
6. jún 2024

@anjelicek26 určite vás budem informovať sobotu ráno s testom a potom aj ako ťa ďalej sa vyvinie až bude aj sobotu pozitívny. Strach je veľký ale radosť bude ešte väčšia až to dobre dopadne po 5 rokoch snaženie a po jendom MMT s jedním vajcovodom aj to s nepriechodnim zo záverom lekára že som neplodná bude toto zázrak do slova držte mi palce dievčatá prosím ❤️

magic08
6. jún 2024

@kristinaskokanova veľmi drzim palce

beata110
6. jún 2024
floren
6. jún 2024

@kristinaskokanova haha moja neplodnosť ma 4,5 roka. Kamoskyna 5 a 3. Ta bola aj na umelom a povedali,že ona nebude mať deti ani s darovaných vajíčok. Držím palce

kristinaskokanova
autor
6. jún 2024

@floren len googlim stále už pól roka a stále sa píše že s nepriechodnim vajcovodom to nemá ako prejsť do maternice môžem byt tehotná ale zase len MMT 😢 nenašla som ani jednu mamičku čo by ostala normálne tehotná ja mám len ten jeden upachty vajcovod

anjelicek26
6. jún 2024

@kristinaskokanova kedy ti zistili, ze je ten druhy vajcovod upchaty? Mne robili diagnosticku laparku, kde teda, ze jeden je stoceny, nepriechodny a a tri mesiace na to som bola tehotna s tej strany.. podla mna ako ho vyrovnali a tou tekutinou pozerali, ci je nejaka priechodnost, asi nieco uvolnili, spriechodnili, dostatocne na to, aby sa maly presupol... nemoze byt, ze nieco pocas operacie toho MMT nieco ponapravali? Ine ma nenapada, strasne ti prajem, nech to tentoraz dobre dopadne.

kristinaskokanova
autor
7. jún 2024

@anjelicek26 práveže to zistili pri laparoskopii mne že už nič nepomôže a že by som si ho mala dať odstrániť že zbytočne bude robiť šarapatu čiže si myslím že ide o mimomaternicove aj tomto prípade , aj tie bolesti mi proste nesedia aby má cely deň bolelo pichalo raz v ľavo podburuškom a potom spodok brucha viac menej cely deň

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre