Je tam duch?

25. jún 2023

Dobrý deň mešká mi ms dnes to je 40 DC. Mám veľmi nepravidelnú menštruáciu a taktiež posunuté ovulácie. Je možné že to bude tehotenstvo ? Pri prvom tehotenstve mi vysiwl test až keď mi meškala ms 16 dni. Ďakujem

sejjby
25. jún 2023

Lovci duchov 🙈

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslik81
25. jún 2023

jedine co vidim su tie hrozne odrasty na nechtoch.. takze miesto skumania testu kde nic nieje sup k nechtarke ;)

lvulik
25. jún 2023

Dôležité je, kedy si tu ovuláciu naposledy mala a nie, kolky den cyklu si, pripadne kolko ti hypoteticky pri tvojej nepravidelnej menštruácii mešká.
Ja na teste nevidím nic.

vela02
25. jún 2023

@syslik81 fuj, nechápem ako sa môže takto žena k žene správať…

Autorka, niečo tam je ale tak slabučke že ťažko povedať či kanalik alebo duch. Testuj o pár dni, držím palce ✊🏽✊🏽

autor
25. jún 2023

@vela02 ďakujem veľmi pekne ja si tieto komentáre nevšímaj každý vidi len to zle ale nik si nevšimne že prečo to tak je 🙂

sense
25. jún 2023

Ja vidím len jednu čiarku, za mňa je test negatívny, ale ak nevieš kedy bola ovulácia tak skus o dva dni

janetinka27
25. jún 2023

Ahoj, ciarocka slaba tam je, ale ci je to hcg abo kanalik neviem.na foto to dobre nevidno.ale aspon sa mas od coho odrazit a sleduj, ci bude dalsie dni silnejsia.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lvulik
25. jún 2023

@vela02 to je zial taka konikovska obycaj... Reagovať na niečo, na co sa autor ani nepýtal so zámerom zhodiť autorku a zbierať tym 'lajky'..

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslik81
25. jún 2023

nebol to zamer zhodit autorku ale dobre mienena rada... namisto stresovania sa nad ocuranym testom , kde aj tak nic nieje treba zamerat myslienky na daco ine -a chodit s nechtami ako ma autorka je riadny faux pas - takze riesenie ako mysliet na daco ine 😉 ale jasne vy ste take sladucke a milucke na seba ,ze chapem ze v tych co niesu ako vy vidite len zlu strigu co uraza ... boooooo pozor na nma :P

0evita0
25. jún 2023

Nic tam nevidim ,nechapem preco sa hned testujete a hladate na silu ciarky ...Ked to nieje viditelne tak niesi

ruxandra
25. jún 2023

Tiez tam vobec nic nevidim, ani len slabucke, ani po zmeneni jasu/kontrastu, proste tam nic nie je, prepac :/

nelca0510
25. jún 2023

@syslik81 okrem odrastov by si mohla uvedomiť,že drží test za ocuranu cast

stevvvka
25. jún 2023

@nelca0510 Kto ma problém s tým, že sa dotkol vlastného moču (keď máme tečúcu vodu a mydla) tak by sa ani len nemal pokúšať o dieťa. Koľkých hovien sa taka mamička dotkne...

katuskacicuska
25. jún 2023

@nelca0510 ježííííš, no niečo strašnéééééé 🤦‍♀️

zuza265
25. jún 2023

@nelca0510 a? Vsak si umyje ruky snad. Niekedy sa to moze stat nechtiac, vsimnem si, umyjem sa. Co vsetko som uz rukami chytala a div sa? Viem si ich umyt dezinfekcnym mydlom - je to zazrak, vyskusaj

nelca0510
25. jún 2023

@stevvvka :D hej, ale keď nevieš,ako chytiť test a ešte negatívny fotis na net,tak nebudeš najlepší geneticky materiál na rozmnožovanie. A všetky hejterky vidno,že nemajú ani tušenie ako držať test a nieto čítať návod,čo?:D

sofia1979
25. jún 2023

Mne sa tam črtá máličko no ktovie meškajú ti?

zuza265
25. jún 2023

@nelca0510 hejterky 🙂 ty sa citis, ze si niecim pozitivnym prispela? Ty tak rada rypes

zuza265
25. jún 2023

Aj mne sa tam crta, ale neviem odlisit na fotke ci je to do ruzova. Drzim ti palce pre ziadany vysledok♥️

niqua
25. jún 2023

Ja tam nič nevidím, ale nejde mi to ani priblizit a momentálne nemám ani kvalitný mobil 🤣 každopádne otestuj o dva tri dni a strašne silno držím palce 🥰 a farba tých nechtov sa mi tak páči, že som poslala nechtarke, aby mi zajtra presne také spravila 😊

niqua
25. jún 2023

@nelca0510 zato ty si lepší genetický materiál ako ona....určite...lebo nejaká má odrasty a fotí test na diskusné mamičkovske fórum...no nehoraznost.keby si moje nechty videla pri dvoch deťoch z toho jedno 7mesacne tak by si ma zaskatulkovala asi k domorodcom hneď...daj si horalku a nekomentuj, keď namiesto slušnej odpovede len zdisujes cudziu ženu..

niqua
25. jún 2023

@nelca0510 Ahojte dievčatá. Tá diskusia o tej slečne,čo sa jej spodná suseda opaluje hore bez a ona to nevie prežiť je vymazana? ----- no prosím !!!!!!!!! Takáto žena s takýmito problémami tu na MK ide poučovať ženu ktorá pridala na diskusné MAMICKOVSKE fórum otázku ohľadom tehotenstva...mňa .ebne....musela som...prepáč...

autor
26. jún 2023

@niqua jeeej ďakujem ❤️

niqua
1. júl 2023

Ako si dopadla ak sa smiem spýtať, kľudne aj do správy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre