Je tam duch?

lenulka_rei
11. sep 2022

Ahojte, dnes ráno som si robila test a objavila sa tam slabulinká druhá čiarka, ktorú vidím, keď zasvietim baterkou na telefóne... robila som si testy aj predošlé dní a boli negatívne. Dnes som asi 12 DPO, príznaky mam.. napína ma z vody (to som mala aj pri prvej dcere), mam chuť na štipľavé, nízky tlak, bolí ma hlava, som neuveriteľne unavená a od piatku mam asi 2x do dňa ružový vytok, ktorý je viditeľný len na toaletnom papieri (zrejme uhniezdovanie). Inak nekrvacam. Bolesti mam podobne ako pred PMS, bolesti podbruska a krížov. Je to podľa vás pozitívny výsledok?

dzulli1980
11. sep 2022

A prečo svietiš baterkou na telefóne, aby si videla druhú čiarku? ... buď je normálne viditeľná bez akýchkoľvek takýchto "zlepšovákov" alebo tam nie je a tehotná nie si.
@lenulka_rei

diaalex
11. sep 2022

@lenulka_rei na prvom sa mi niečo zdá, koľko ti mešká? Lebo nemá význam si robiť testy 3 dni pred ms, lebo ešte ms môže prist

lenulka_rei
autor
11. sep 2022

@diaalex to je veľmi ťažko povedať, nakoľko ešte dojčim a cyklus mam rozhádzaný... bud mi mali prísť včera, dnes alebo až za pár dní... duch sa mi objavil aj na krvnom teste, keď ho nahnem k oknu, je tam slabucka čiarka, ale ze úplne slabucka

zuzanockamt
11. sep 2022

@lenulka_rei Áno, je tam druhá čiarka. Dobre ju vidieť.

nikuskaa92
11. sep 2022

@lenulka_rei aj ja vidim 🙂

majamat
11. sep 2022

a to ti ako pomoze, ze ti to tu polovica potvrdi a polovica vyvrati?

vedpockaj par dni a urob test znovu.

nely1704
11. sep 2022

@lenulka_rei určite tam je druhá čiarka

jzuzka
11. sep 2022

@lenulka_rei urcite si tehotna lebo vidiet druhu ciarku aj ked je slaba sa uz rata....drzim palce,,,,teda. .jasom mala vcera test podobny len moju ciarku nie je na foto vidiet asi...zasielam foto

dada0902
11. sep 2022

Je tam vidieť slabú II

lenulka_rei
autor
11. sep 2022

@jzuzka aj moja je ťažko viditeľná, aj na krvnom je úplne slabučká (nedala sa mi ani odfotiť), ale predsa na oboch bol slabý duch. Robila som si testy aj predošlé dni a boli neg, čiže hodnota hcg je ešte veľmi malinká a testy ju ledva zachytili. Vyskúšam v utorok a stredu, ale podľa mňa len zosilnie 🙂 Dám potom vedieť. Príznaky pociťujem už dlhšie, čiže som tú čiarku aj očakávala.

jzuzka
11. sep 2022

@lenulka_rei ok aj ja ti dam vediet ked mi nahodou zosilnie ciarka ja sa otestujem vo stvrtok

lenulka_rei
autor
12. sep 2022

Mne to dnes nedalo a poobede som si robila clearblue, ale chcela som to nechať na neskor, lebo je to až 25ka, ale vyšiel mi tam znova duch.

nely1704
12. sep 2022

@lenulka_rei to je určite pozitívny test. Keď by si urobila ráno asi by bola čiarka silnejšia 🙃

lenulka_rei
autor
12. sep 2022

Len mi príde divne, že som si robila test značky rapiclear z dmky a vyšli mi 2 jasne negatívne (a to by mali byť viac citlivé), ale môže to byť aj tým, že som si ich robila nie ráno a prvé tehotenstvo mi tieto testy z dmky ukázali pozitívny výsledok až 20 DPO. Čiže zjavne treba spraviť testy rovnakej značky. V stredu by ni mali prísť, tak hádam aj prídu.

travescot
12. sep 2022

@lenulka_rei nafarby ale ostrihaj si tie nochce

jzuzka
13. sep 2022

@lenulka_rei tak super to vyzera pozitivne... ja som sa testovala ale test je negativny bohuzial zatial...uvidim este ako sono 20.9. Ukaze ale asi nic...no co uz ...

lenulka_rei
autor
14. sep 2022

@jzuzka zjavne planý poplach, nakoľko mi asi dnes prišla menštruácia.

jzuzka
14. sep 2022

@lenulka_rei no tak to ta lutujem...neboj nabuduce sa zadari...ja nam podobnu situaciu dnes som robila test a negativny samozrejme, pricom po menzese 6.9. Som mala slabu druhu ciarku....no co uz aj ja ocakavam menzes...

lenulka_rei
autor
14. sep 2022

@jzuzka ja mam práveže úplne taky slabucky, bledunky, že som zmätená, či to je fakt menštruácia, lebo aj pri dcére som na začiatku krvacala trochu (samozrejme nie zrazeniny, ale len trosku krvi)... uvidíme, či zosilnie alebo ako to bude pokračovať. My sme bábätko neplanovali, len sme tomu nechali voľný priebeh. Takže uvidíme, či to vyšlo alebo vyjde v budúcnosti. Je to určite ťažšie nakoľko ešte dcéru kojim (rok a pol ma) a cyklus je nepravidelný.

jzuzka
15. sep 2022

@lenulka_rei jee tak to si myslim aj tak ze si tehotna...a to je super ze ste nechali tomu volny priebeh....ja sa trapim, 2 vklady mi nevysli, brusko po hormonoch je velke....nepohodlne he to pre mna aspon kebyze som tehotna....a testy negativne mam pred menzesom a dostat ho mam 23.9. Cca....kontrolne sono mi dali na 20.9. Kvoli tomu aj ze mam velje brucho...poslem foto ...no neviem ale mam malu dusicku ze sa nam niekedy vobec zadari....

lenulka_rei
autor
15. sep 2022

@jzuzka držím vám veľmi palce, daj potom vedieť, ako si dopadla🙏🏻 ja uvidím, ako to bude prebiehať, test spravím, keď sa ms skončí, ale asi bude neg. Ale človek nikdy nevie, i keď za bábätko by sme boli radi.

jzuzka
15. sep 2022

@lenulka_rei ano jasne dam vediet a drzim aj vam palce az sa zadari...treba to brat pozitivne...a dakujem

jzuzka
16. sep 2022

@lenulka_rei ahoj prosim ta urobila som si este krvny test, vidis na nom slabu druhu ciarku , ja ti neviem, napis...dakujem vopred...idem bakoniec az 30.9. Na preventivku tak som zvedava ze co bude asi nic...ale nadej nestracam...

lenulka_rei
autor
16. sep 2022

@jzuzka nevidno na fotke vôbec, ty vidíš druhu? A ostatné testy vychádzajú ako?

lenulka_rei
autor
16. sep 2022

Ja som si robila rovnaký a mala som tam viditelnu slabú druhu čiarku, takže neviem, či máš aj ty ducha. Vidíš ho tam? Lebo z fotky by som povedala, ze tam je len 1 čiarka

lenulka_rei
autor
16. sep 2022

@jzuzka a určite sa podarí, ak nie teraz, tak v budúcnosti 🤍

jzuzka
16. sep 2022

@lenulka_rei ako mne sa tam zdala slabo viditelna druha ciarka ale neviem pravdu povediac.. uvidim 30.9....u lekara a dakujem

jzuzka
17. sep 2022

@lenulka_rei ahoj ako sa dnes mas, co nove u teba ...ja mam zo vcera este jedno foto co som robila toho testu ja s muzom sme fizycky videli na nom velmi slabu ciarku ale kukni prosim este raz ci sa ti nezda ze by tam bola...ja len tak mam 6 dni pred menstruaciu uvidim co bude dalej ....len som chcela ten krvny test vyskusat ze on skor podava vysledky...tak neviem,

lenulka_rei
autor
17. sep 2022

@jzuzka tak držím palce, aby to vyšlo. Niečo tam vidno trošku, tak hádam čiarka bude silnieť.

jzuzka
17. sep 2022

@lenulka_rei jee tak to si druhy clovek co mi to hovori....ze je tam druha ciarja, dufam ze zosilnie , dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre