Je tam duch?

1. apr 2022

Baby, som 18DC netuším kedy bola ovu, nesledovala som.vidno niečo na tomto teste ? Síce nebol z ranného mocu ale predsa som skúsila.

autor
1. apr 2022
jaskolka
1. apr 2022

Kde myslíš, či je dačo? Ak tam, kde su tie popísané háky baky, tak tam nijaká čiarka byt nemôže.
A v mieste, kde by bola druhá (v prípade tehotenstva) tam nemáš úplne nič.
Negatívny test

michaelam2
1. apr 2022

Nic…aky ma inak zmysel fotit tie testy cez vsetky mozne filtre? Nejako to nechapem

katusikkk
1. apr 2022

Vôbec nič.A načo testujes keď ani nevieš kedy bola ovulacia?Netreba testovať hneď po sexe ,keď pomaly semeno ešte vyteká.

domka222
1. apr 2022

A čo chceš prosím ťa počuť na 18 DC? Frázu "niečo sa tam črtá"? Nie, žiadny👻tam nie je

surama
1. apr 2022

Pri 18. DC by si mala byt akurat po ovulacii dajme tomu. Testuj az ked ti bude meskat, resp. mozes skusit den, dva pred MS.

lucijalucy
1. apr 2022

Ja čakám kedy niektorá pridá test ktorý si robila rovno po styku, že či tam je nejaký duch.. a takí ľudia chcú mať deti.

autor
1. apr 2022

@lucijalucy zlata moja ja deti už mám a neželam si tu takéto trápne osočovanie od žien ktoré si nedovidia na koniec nosa. Takže nechápem čo tebe, a ostatným babam dáva právo má tú urážať a zosmiesnovat. Asi toľko. Človek tu ide normálne požiadať o radu, skúsenosť a ma tu čítať toto? Tak to neviem kto by nemal mať deti ....

autor
1. apr 2022

@surama ved práve toto , ze mam teraz cyklus veľmi rozhadzany po covide .qj moja gyn povedala ze veľa žien to takto ma po covide . Takže som si není istá teraz ničím...preto som sa chcela opýtať tu 🙂 určite skúsim ešte jeden test o týždeň možno 🙂

zuzka649
1. apr 2022

Ja už neviem ci si to nahovaram ale niečo tam vidim😅

autor
1. apr 2022

@zuzka649 presne to si hovorím aj ja 😅❤

ildiko36
1. apr 2022

Podla mňa je to negatívne, inak keď to das do negatívu krasne vydno aj druhú čiarku aj keď je slabšia, ale na tvojom nevydno😏, skus o par dni z ranneho moču ale clear blue digital, ten ti urcite ukaže.
Ja keď som robyla 2dni pred ms dr max test ani nebolo vydno, clear blue nie digital hned ukazal 2modre čiarky, na druhy deň digital vypísal aj tyzdne

mandarinka555
1. apr 2022

Ty sa zosmiešňuješ sama, keď tu odfotíš 100%-ný negatívny test a pýtaš sa takú stupiditu, či je tam duch.....no nie je tam ani omylom 👎

zuzka649
2. apr 2022

Bože ale ste otrasne niektoré...je mi z vás na grc...nedokážete si radšej zahryznúť do jazyka ako sa neustále vyjadrovať posmesnym a urazlivym spôsobom? Nie všetky sme pojedli všetku múdrosť sveta ako vy 🤮

surama
2. apr 2022

Ved ak mas podozrenie, ze by si mohla byt tehu, tak jedine, ze neskor sa otestujes a uvidis 🙂 Tiez som pocula, ze covid dost rozhadze cyklus... kazdopadne drzim prsty nech ti to dopadne podla predstav 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre