Je spoľahlivý nechránený styk cez menštruáciu?

23. sep 2021

Zdravím, začali sme s partnerom praktizovať styk cez menštruáciu pri ktorom si nedavame pozor a vzdy sa slravi do mna, babo este nechceme..je to podla vas spoľahlivá metoda ? Alebo sa da aj takto cez ms otehotniet?

mamza
23. sep 2021

Samozrejme že môžeš otehotnieť aj cez ms 🤦🏻‍♀️

babovka2321
23. sep 2021

Samozrejme, ze sa da. Ale sranda, ze najskor to praktizujete, az potom zistujes, ci to je bezpecne.

sunshine_18
23. sep 2021

Treba vedieť kedy mas ovuláciu bez nej neotehotnies ale áno dá sa to..

autor
23. sep 2021

@sunshine_18 ja netuším kedy mam ovuláciu, cykly su nepravidelné

taskataska
23. sep 2021

tak preco sa kurniksopa nechranite? decko nie, cyklus si nepoznam, ale vies co feri, pod do mna naplno...vsak sa potom pojdem radit na kona
fakt zodpovedny pristup

zlatyk16
23. sep 2021

Ano mozem otehotniet aj cez ms ,kamarat tak zamiesil s priatelkou

autor
23. sep 2021

@taskataska tak predtým som si to trochu studovala a väčšinou písali,ze sance je maximlane 1% ostat tehotna tak ja neviem

mattkapd
23. sep 2021

Určite by som sa na to nespoliehala ja mam nepravidelný cyklus a teda otehotnela som na 28DC kedy väčšine žien chodí menstruacia tak ja som v ten deň mala ešte len ovulaciu.. Ak nechcete babatko tak sa chráňte.. V dnešnej dobe je toľko možností ako sa chranit

taskataska
23. sep 2021

no tak az budes nechcene a neplanovane kocikovat a nebodaj premyslat, ako vyzit ako single matka z rodicaku bez zazemia, utesuj sa tym jednym percentom. lebo tym zvysnym 99 to vyslo...
co ine sa ti da k tomu povedat

leskovael
23. sep 2021

Kriste pane ked nechcete dieťa tak chráňte a nevymyslajte blbosti... Nie rozmýšľať na kolko % je pravdepodobnosť..

evaachesa
23. sep 2021

Čo takto sa najskôr opýtať a až potom praktizovať? Toto je už ozaj na facku 🤦 aby ste nepatrili k tomu 1% práve vy dvaja 🤷

beronsche
23. sep 2021

ano, je to zarucene spolahliva metoda ako si narusit plan nemat zatial dieta.
blahozelam k naivite... nechraneny styk pocas neplodnych dni nie je zarucene bezpecny ani pre zeny, kt. dokonale poznaju svoj cyklus, nie to pre tie, kt. ho maju nepravidelny...

denkatn
23. sep 2021

sance su male ale su, ono pocas menstruacie to stare vajicko sa vyplavuje a nove sa chysta na svoju cestu z vajecnika, takze ani jedno by nemalo byt k dispozicii, ale ak spermie vydrzia 3 dni u zdraveho chlapa a u mladej baby vajicko velmi zivotaschopne sa tiez da oplodit uz cestou, tak sa to moze stat.. ale tuto pravdepodobnost ti nikto nevyrata iba priroda..

vanda323
23. sep 2021

Otehotnela som takto druhý krát takže nie nieje 👍😄

bluemoon24
24. sep 2021

No tak já jsem ta 1% šance 😅😅 2x sex přes menstruaci a voilá jsem v 7. měsíci 🙈. Ale my jsme to brali sportovně, smáli jsme se, že ta šance je fakt malá, ale kdyby náhodou, tak co no a nečekali jsme dlouho. Raději si kondom berte i při menstruaci 👍🏻

simsalabim
24. sep 2021

Ja som bola v porodnici so zenou, ktora 10 rokov nemohla otehotniet. Lekar jej poradil styk cez menzes... takze tolko k tej spolahlivosti.

janetinka27
24. sep 2021

keby si mala pravidelny cyklus a aj trochu odsledovanu ovulaciu, tak by bola mala sanca otehotniet,aj ked sanca je tu vzdy. pri nepravidelnej ms je riziko otehotniet pocas MS ovela vyssie

jaskolka
24. sep 2021

Tak práveže keď máš nepravidelný cyklus, tak máš o dosť vyššiu možnosť otehotnenia. To. 1% sa týka žien, ktoré majú cyklus pravidelný, ale aj tak sa to im môže stať. Ú teba je to oveľa viac ako 1 %.

1aduliatko1
24. sep 2021

známej kedysi mama po pôrode povedala, že cez menzes môže sexovať a neotehotnie...bum do roka čakala druhé dieťa....
to že cez menzes neotehotnieš je asi taká blbosť ako že neotehotnieš počas dojčenia...každá máme iný cyklus, inak nám pracuje telo, takže aj otehotnieť môžme každá inokedy.

sandrika1986
24. sep 2021

Všetko je možné ..

nevenka
24. sep 2021

Tak ja si meriam bazalnu teplotu s vynimkou tehotenstva, uz cez 2,5 roka a teda kedy mam ovulaciu, viem. Takze pre nas je to v pohode. Lenze znamej sa stalo, ze prisla ovulacia cislo 2 a otehotnela. Takze kludne mozes mat ovu cez menzes alebo tesne po nom a bum...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre