Je skoro, aby mi test ukázal výsledok?

hviezdicka500
8. nov 2014

Ahojte potrebujem radu 21.10.2014 som s priatelom mala styk a urobil sa a 2.11.2014 som mala dostať menštruáciu takže mi meška už 7 dní a už 2 dni mam bolesti v bruchu a aj taký výtok hlienovitý myslíte že test by mi už ukázal či som ? 😒

izabelllv
8. nov 2014

Podľa mňa áno. No nemusí byť 100%. Ak ti ukáže nie, tak to ešte nemusí byť pravda, no ak áno, tak je to isté. No nechápem, prečo čakáš tu na odpoveď, keď ťa to zaujíma a neurobíš si ho už len zo zvedavosti. Už aj doktor by ti vedel poveď na 80%. Ja som u doktora bola, keď mi meškali dva dni a už mi vedel povedať, že niečo tam je a mohlo by to byť, no 100% to vie povedať okolo dvoch týždňov meškania.

hviezdicka111
8. nov 2014

@hviezdicka500 ano, ukazal....

velkacica
8. nov 2014

cítiš uhniezďovanie, raduj sa 😀

hviezdicka500
autor
8. nov 2014

ďakujem..🙂 .. ešte počkám do druhého týždna a potom si ho urobím 🙂 .. mam taký pocit že som chodím veľa na malú, zle mi nie je iba občas ale skôr mam také zavraty a brucho ma bolí niekedy ako keby na menštruaciu ale nedostanem ju .. takže ešte počkam a potom uvidíme 🙂

ushuaia
8. nov 2014

@hviezdicka500 urcite...a myslim, ze ti mozem rovno povedat vela stastia...! 🙂

hviezdicka500
autor
8. nov 2014

@ushuaia ďakujem 🙂 .. no nebudem sa tak veľmi radovať aby som potom nebola sklamaná 😒

ushuaia
8. nov 2014

@hviezdicka500 vydrz teda este tyzden, ale myslim ze bude pozitivny...ja som pocitovala nieco podobne...meskal mi menzes tyzden...bola som neskutocne unavena, spala som snad s otvorenymi ocami...,stale na malu...aj bolest v krizoch som mala ako ked cakam menzes...a stale nic, brucho ma bolelo...si vravim asi zo stresu...mala som letiet...no a uz sme leteli dve... 🙂 , drzim ti palceky...

hviezdicka500
autor
8. nov 2014

@ushuaia no tak to ti verím 🙂 .. a ďakujem .. inak tiež spím strášne veľa sama sa čudujem niekedy ani vstať nemožem hoci pojdem spať o 21:00 a vstanem o 12:00 na obed ale inak tak dlho nespim 🙂 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre