Je silnejšia dnešná čiarka?

queen16
2. dec 2020

Viem že to je skoro ale som netrpezliva vraj keď čiarka silnie tak to vyšlo je tá dnesna silnejšia? Alebo sa mi to len zdá

veronikaszabova
2. dec 2020

@queen16 netestuj tak skoro. Stale mas v sebe pregnyl a intenzita ciarok neindikuje tehotenstvo.

queen16
autor
2. dec 2020

@veronikaszabova kamarátka to mala takto isto a poradila mi že keď čiarka zosilňuje tak som tehu a ona to mala takto tiež

zdencaaaa
2. dec 2020

Mala by si testovat rovnakou znackou. Potom vidis ci ciarka silnie, dnesny test ma omnoho viac farbiva co vidis na kontrolnej ciarke. Takze sup nakupit rovnake testy a cikaj cikaj cikaj

zojanka
2. dec 2020

@queen16 dnes si len 3-4 deň po ovulácii .... ak sa aj oplodnilo vajíčko tak ešte nieje ani len v maternici, nieto aby bolo uhniezdené a produkovalo hcg do krvi

slniecko187
2. dec 2020

mne sa tiez takto zosilnovala... tak gratulujem 😊

queen16
autor
2. dec 2020

@slniecko187 a robila si testy s tou istou značkou alebo?

veronikaszabova
2. dec 2020

@queen16 vies co, nemala si od lekara odchadzat bez toho, aby ti nevysvetlil, co sa bude diat s tvojim telom po pichnuti pregnylu. Lebo kazdy normalny gynekolog to svojej pacientke vysvetli. A povie velmi dolezitu vec -- pregnyl ti bude robit ciarky minimalne 10 dni. A ozaj nezalezi na intenzite ciarok. Preto sa ma po nom testovat az po 14tich dnoch.
Viem, ze si nedockava, ale tymto si len skodis.

veronikaszabova
2. dec 2020

@slniecko187 ona je po pregnyle, to nie je tehotenska ciarka

anjelicek26
2. dec 2020

Suhlasim, ze co je to za gynekologa, co ti nic nevysvetli. Skor ako desat dni po pichnuti pregnylu nemas chytat test do ruk. Co je to za kamosku, ked ti taketo blbosti rozprava o slabnuti a silneni testu, to sa chces tyrat kazde rano desat dni, ci ciarka svetlie, slabne a veci tomu podobne?

zojanka
2. dec 2020

@veronikaszabova
@anjelicek26
Je tu možnosť že ani gynekológ nemá nervy niečo 100x vysvetlovať tejto slečne. Slečna si ide svoje napriek všetkým radám a informáciam zjavne.

anjelicek26
2. dec 2020

@zojanka tak ja verim, ze po rokoch snazenia je to neopisatelny pocit mat v rukach testy s dvoma ciarkami. Ale tato falosna nadej jej skor uskodi ako pomoze. Musi proste vydrzat.

zojanka
2. dec 2020

@anjelicek26 samozrejme a súhlasím. Ale slečna si selektuje komentáre ktoré sa jej páčia a ktoré jej vyhovujú namiesto toho aby si dala poradiť že naozaj je veľmi skoro a toto nebude na 100% ešte tehotenská čiarka. Tak ale komu niet rady.... :/

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mircalla
2. dec 2020

@queen16 Kedy bol ET?

veronikaszabova
2. dec 2020

@mircalla ona nebola na emryo transfere. Jej iba pichli pregnyl na prasknutie vajicka.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
2. dec 2020

ja nechapem na co ludia zakladaju temy, ked potom po dobre mienenych radach aj tak napisu "kamoska to tak mala", no tak sa nepytaj na koniku a daj na radu kamosky 🤪 asi tam nie je zbytocne uvedene, ze netestovat 10-14 dni prave z dovodu, ze budes mat falosne pozitivny test a len tak mimochodom HCG sa zdvojnasobuje kazde 2-3 dni, cize testovat kazdy den je uplne zbytocne, kazdopadne velmi ti drzim paste, tak ako kazdej, ktora tuzi po dietati 🤞🏻

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
queen16
autor
2. dec 2020

Múdre komentáre nepotrebujem

veronikaszabova
2. dec 2020

@queen16 nikto ti sem nehadze "mudre" komentare. Ale piseme ti vacsinou z vlastnej skusenosti.

zojanka
2. dec 2020

@queen16 veď ty zjavne čítaš len tie hlúpe čo ti vyhovujú

slniecko187
2. dec 2020

@queen16 ja som mala najprv pepino ten slabo ukazoval som si hovorila ze to zle vidim a potom baby top test taky fialovy ten uz ukazal a este digitalny clearblue a az potom na 100% mi potvrdili u lekara ze som tehotna

slniecko187
2. dec 2020
mircalla
2. dec 2020

@queen16 Tak neviem, ale co mam info Pregnyl dava falosnu pozitivitu. Som po 5 IVF a daco o tom viem, odporucane testovat po 14. dnoch. To iste plati aj v tvojom pripade. Dalsia zasada - vzdy s jednym typom testu, maju roznu citlivost.

queen16
autor
2. dec 2020

Vám sa asi nezadarilo tak máte Múdre KOMENTIKY👍 A testujem preto lebo chcem, áno aj jeden deň po pregnyle som testovala je to moja vec a to že sem píšem o radu alebo sem.davam nejakú otázku je taktiež moja vec na to ten modrý koník je 👍 a viac si svoje komentáre nechajte pre seba keď nemáte pre mňa radu alebo máte blbé reči tak to nečítajte 👍

queen16
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
2. dec 2020

@queen16 no vsetky baby ti tu praveze rady davaju, z vlastnych skusenosti a zaroven co im povedal lekar, tak aku radu si chcela? prispevky, ze gratulujem?

veronikaszabova
2. dec 2020

@queen16 a ake rady cakas?? 🤦‍♀️🤦‍♀️ ved ani z fyziologickeho hladiska nie je mozne, aby ta ciarka bola tehotenstvo.

"Ano, je to taaam, gratulujem"
"Jasne, mas pravdu, isto silneju, si tehotna"
ATĎ.... take si cakala?

mrkvicka060
2. dec 2020

@queen16 ale ved ti napisali, ze to este nemoze byt tehotenska ciarka. To je proste fakt. Ci pre teba vsetko okrem "gratulujem, si tehotna" su blbe komenty, a zavist? :D tak sa nepytaj, ked ti vadia odpovede, jednoduche.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre