Je šanca, že budem tehotná?

7. apr 2024

Ahojte .
22.3. sme mali nehodu a až o pár dní na to prebehla ovulácia (neviem presný deň 😏) . Teraz mám cca 2 dní do menštruácie. Je tam šanca žeby som bola tehotná? Dnes bol test negatívny a aj keď viem,že sa nemá testovať takto dopredu tak som bola zvedavá. Ide mi o tie výpočty- či by to už malo ukázať ,alebo je šanca,že ešte len ukáže .

egonsk
7. apr 2024

zistis o mesiac, dovtedy nestresuj.

autor
7. apr 2024

@egonsk ide mi o to, či je šanca ,že sa test ešte môže zmeniť v priebehu týchto pár dní 🙂

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjelicek26
7. apr 2024

Budme realisti 24h po sexe je tam este par stoviek zivych spermii, 48h po sexe par stoviek, po 72h posledny mohykan, potom je to uz diskutabilne, ci vobec realisticke, ano v laboratornych podmienkach, ale... kazdopadne ratajme dnes 17 dni od sexu (aj keby ratame oplodnenie poslednym mohykanom 14 dni), uz by ti svietili kolajnice nech to ratas s akejkolvek strany...

vanilkovazmrzka
7. apr 2024

Ano sanca je

autor
7. apr 2024

@anjelicek26 presne toto som myslela. Keďže sa nevyznám do tých dní všeobecne. Ja som sa max dočítala,že spermia vydrží aj 6 dní,ale nič viac takéto konkrétne.

autor
7. apr 2024

@anjelicek26 ak som správne pochopila,že ak dajme tomu by bola ovulácia 26.-27.3. tak teraz by to bolo tých 10-11 dní DPO a malo by už ukázať či?

anjelicek26
7. apr 2024

Mne teraz pri najmladsom ukazal az 12 dpo totalneho ducha...aj ked ten mesiac som nic nesledovala, boh vie... ale skoro som odpadla po 1,5 roku a zrazu...

autor
7. apr 2024

@anjelicek26 ja som možno tých 10-11 dpo a bol len kanálik. Určite počkám či teda menštruácia príde a čo bude 🙂 ďakujem ale za skúsenosti lebo niekedy sa v tom strácam.

domka222
8. apr 2024

Mali ste nehodu a veľmi chceš byť tehotná?

autor
8. apr 2024

@domka222 prosím? 😁 Keby chcem byť tak veľmi tehotná tak asi nenapíšem ,že sa nám stala nehoda 🙂 mám ešte nejaké plány ,ktoré chcem stihnúť pred otehotnením tak som bola zvedavá to je všetko :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre