Je šanca otehotnieť?

michi29
12. máj 2024

Zdravím žienky, viem, že tu je toho kvantum, ale aj tak sa spýtam.
Mávam pravidelnú menštruáciu plus mínus jeden deň, kedy ako a teraz na tretí deň mrchy sme mali pohl.styk s manželom a on že veď skúsim naplno, myslíte, že môžem otehotnieť, či je šanca nízka? Prosím o názor, nie o hejtovanie.

stanulienkat
12. máj 2024

Sanca je vzdy. Neviem, co je mrcha, ale treba sa vyjadrovat ako dospela.

lenkakravcova
12. máj 2024

@michi29 záleží to toho kedy máš plodné dni. Urob si ovulačný test. Mimo ovulácie (+-3dni) je šanca na otehotnenie 0,00. Väčšina žien má ovulácie v strede medzi dvoma menštruáciami. Ale sú aj výnimky. Urob si test /zistí si kedy mávaš ovulácie aspoň dva mesiace po sebe/ a uvidiš 🙂

michi29
autor
12. máj 2024

@lenkakravcova sledujem si to len podľa hlienu a bolesti, keď mám ovulku a vždy to je tak 14-15 deň cyklu...

gabika0825
12. máj 2024

@michi29 a chceš otehotnieť alebo nie? Veď keď otehotnieť nechces tak prečo sa nechránite ? Keď áno tak potom neviem čo si príspevkom chcela povedať respektíve sa opýtať. Šanca je tam kľudne aj 99%

kiki68
12. máj 2024

Ak chces byt tehu, kazde dva dni mat sex. Tam sa musis trafit do toho okienka ovulacie. Lebo vzdy je to min 48hodin. Plus rataj, ze spermie nieco preziju. Ak muz nema problem, tak musi mat dost spermii na oplodnenie

jozko_z_lesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiki68
12. máj 2024

@jozko_z_lesa no ja som takto nestandardne otehotnela, ten prvy den po skonceni menzesu. Este som mala nejake dojazdy. Ale my sme chceli, skor to bola moja nedockavost, ze po 3,5 roku prvy raz bez gumy.

michi29
autor
12. máj 2024

@jozko_z_lesa no momentálne neplánujeme, máme ročné drobča doma 😊

jozko_z_lesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jozko_z_lesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
12. máj 2024

@stanulienkat mrcha je menštruácia... Používam rovnako tento výraz a nemyslím si ze sa vyjadrujem ako nedospela

stanulienkat
12. máj 2024

@sense nehnevaj sa, ale v 21. storoci sa vyjadrovat ako babka z valala.🙄 Sme tu hadam dospele zeny, tak sa tak vyjadrujme.

gabika0825
12. máj 2024

@michi29 tak sa chráň keď nechces dieťa. Aké jednoduche

sense
13. máj 2024

@stanulienkat tak je pravda ze ten vyraz používam len pre seba... Ale už som počula toľko iných kadejakých názvov na menštruáciu ze mi je to sú mne fuk kto to v 21 storočí ako nazyva

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre