Je šanca?

1. apr 2023

Ahojte
Začali sme sa aktívne snažiť s priateľom. Úprimne, nevyznám sa do toho "kedy sa treba milovať" podľa ovulácie.
Podľa príznakov som mala ovuláciu včera 31.3. na 18dc, styk bol 29.3. a dnes by sme ešte chceli.
Môže z toho byť niečo alebo treba mať styk presne v ten deň?

kornelies
1. apr 2023

Prosim Ta, prestan ratat dni. Vies kolki muzi priznali po rokoch, ze im planovany sex/plodenie potomka ubral na tuzbe k svojej partnerke. Nie su uspesni na prvy, druhy, treti pokus. Nasleduju vycitky, sex sa stava rutinou a muzi utekaju k milenkam.

tosomja
1. apr 2023

Keby som priateľovi povedala, že dnes by som chcela, lebo asi mám plodné dni, tak ma niekde pošle.
Veď tak ako sa nelubite len na Valentína, tak sa netreba milovať len keď idete plodiť deti 🙂🙏
Treba si užívať. Raz sa zadarí. Keď to má byť.

mikadooo
1. apr 2023

Ahoj, nie styk nemusí byť vôbec v ten istý deň. Len šanca je najvyššia. Ale spermia tuším prežije 7 dní (tie najvytrrvalejšie). No a potom sa ovulácia môže aj oneskoriť atď., čiže sa posunie, nemáš ako o tom vedieť. Je dobré sexovať pred ovulkou aj počas, ale aj po by som skúsila, ani ten to nie je "bez šance" 🙂. Akurát je tá šanca nižšia ako pred a počas. A chlapovi nepovedz dnes mám ovulku, poďme sexovať, ale mu povedz, dnes si strašne sexi, poďme sexovať - je pravdepodobnosť, že rýchlosť aplikácie príslušnej tekutiny bude intenzívnejšia, čo tiež zvyšuje pravdepodobnosť docestovania jednej z tých mršiek k vajíčku 😉. Držím vám palce, nech sa už čoskoro tešíš z rastúceho bruška.

ninka99865
1. apr 2023

Presne ako píšu baby vyššie nerieš to. A keď budete mat sex každé 2-3-4 dni tak nič nepremeksate 🙂 a odporúčam nevyslovovat slovo ovulacia 🤣 keď máš pocit že prichádza tak si nahod sexy oblecenie a skoč na nho. Nech nemá pocit že musí

zuzi0911
1. apr 2023

Styk každé 2-3dni počas celého cyklu .samozrejme aj okrem ms ...(síce to jedno,to už podľa vas)
Žiadne meranie,počítanie. Psychika je v tomto riadna sviňa

autor
1. apr 2023

Jooj to, že dnes by sme chceli neznamená, že nasilu "sadnem naňho" len pre to, lebo sa mi zdá, že mám plodné dni😁
Dnes plánujeme ísť na večeru, vypiť si vínko a predpokladám, že z toho bude i niečo teda ako nás poznám. Ale keď nie tak nie, možno zaspím po víne 🤣

bety19
1. apr 2023

Muzovi nemusis povedat ze mas plodne dni 😃

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre