Je reálne robiť test 8 dní pred očakávanou menštruáciou?

4. apr 2023

Ahojte milion tem ale aj tak by som rada zistila...nevyznam sa ked sa kadeco pise..mala som pohl styk pred vyse tyzdnom a o 11 dni mam mat menstruaciu..teraz som citala ze 8 dni pred sa moze robit test..je to realne?mam silne krce v podbrusku a teda to este na menzes nevyzera..dakujem

katuskamala1
4. apr 2023

Nerealne. Cca 2 dni pred menzesom na teste ukaze ducha,co ti i tak vela nepovie.. kludne mozes mat ovulku prave teraz alebo krce mas z jedla..

autor
4. apr 2023

@katuskamala1 aha dobre dakujem🙂

lucia147852
4. apr 2023

Určite nereálne. Ja som pri prvej už mala podozrenie a 2 dní pred ms ešte neg a po 2 dňoch meškania už 2 koľajnice

autor
4. apr 2023

@lucia147852 dobre tak pockam len som daka nesvoja zeby mi po tyzdni po styku prisli bolesti

zuzanockamt
4. apr 2023

5-6 dní pred MS mi vyšiel pozitívny test

floki1994
4. apr 2023

Neviem ci nerealne ale zbytocne...testovat treba ked meska MS..zbytocne stresy si robit 🙂 vyckaj a o 11 dni sa dozvies 🙂 drzim palce

autor
4. apr 2023

@zuzanockamt no tak je to asi kadejako ozaj ale dskujem ak to neprejde skusim aj ja

autor
4. apr 2023

@floki1994 dobre ..dakujem😊

guudy
4. apr 2023

Zbytocne vyhodis peniaze za test. Krce mozes mat teraz kvoli prebiehajucej ovulacii. Testovat v case ocakavanej menstr., tak ako pisu v pribalovom letaku kazdeho tehot. testu.

cookie29
4. apr 2023

preco by to bolo nerealne? Ved kolko zien na MK ho tu robi, niekedy mam pocit, ze druhy den po pohlavnom styku 😇

@floki1994 moja rec

janetinka27
4. apr 2023

Ahoj, nepocitaj test od styku, ale od ovulacie. Mas 11 dni do ms, ak prevehla ovu, vajicko len putuje vajickovodom. Neda sa hovorit nic o priznakoch.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre