Je pozitívny?

e003
27. aug 2024

ahojte, dnes som si robila tt, nebol z ranneho mocu…
po cca 5 minutach bola iba taka jemna hmla ale ked test uplne zaschol tak ciarka zostala sice slaba ale je ju vidno..neviem co si mam mysliet.. vyrobca uvadza , ze po 10 minutach sa nema vysledok brat do uvahy a teda kym sa objavila tak ciarka az po zaschnuty testu tak preslo vyrazne viac casu … rano urcite test zopakujem ale som velmi netrpezliva tak by som bola vdacna za vas nazor pripadne podobnu skusenost🤍
asi treti ten mam hnedo ruzovy vytok a mierne pichaniu v podbrusku

klarissa25
27. aug 2024

Nie je to len náhodou sivý kanalik?

e003
autor
27. aug 2024

@klarissa25 po nahrati tej fotky to vidiet priserne zle.. v skutocnosti je jemna modra linka tak neviem😔

katariiinkaa
27. aug 2024

@e003 tento zvykne robiť takéto falošné "čiarky" vlásočnicové. Čiarka by mala byť pri pozitívnom teste rovnako hrubá ako tá druhá. Skús ráno nejaký iný a uvidíš na čom si 🙂 Držím palce!

e003
autor
27. aug 2024
e003
autor
27. aug 2024
vanilkovazmrzka
27. aug 2024

Je pozitivny

e003
autor
27. aug 2024

@vanilkovazmrzka rano zopakujem.. boze bodaj by ste mali pravdu🙏🏼❤️

zobaka
27. aug 2024

podla mna je negativny, nie je tmavy uprostred, meska ti menstruacia?

anika02
27. aug 2024

@e003 môj prvý pozitívny test bol snehobiely...ked som sa vyplaka a išla vyhodiť bola slaba čiarka...od vtedy čiarka silnela pomaly na testoch. Držím palce aby to bol aj tvoj prípad 🍀🙏🍀

sense
27. aug 2024

@e003 počkaj dva dni a skús znova, tento test robí takéto kanáliky.

domka222
27. aug 2024

Toto by som vôbec nebrala ako pozitívny, nakoľko robí veľmi často falošné čiarky

lussinka309
27. aug 2024

@e003 ja som mala hneď dve po sebe tieto clearblue falošne pozitívne, tak skús ešte iný test

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre