Je normálne mať nafúknuté brucho po vynechaní menštruácie?

magdalena_2012
4. mar 2012

Ahojte, má niektorá z Vás podobnú skúsenosť? Meštruácia mi mešká ešte len tretí deň, ale inakmávam pravidelný cyklus, tehotenské testy som si zatiaľ nerobila... Ale už druhý deň mám burcho akoby som bola minimálne v 5. mesiaci, nič si nemôžem zapnúť, všetko ma tlačí, inak ma nič mimoriadne nebolí, akurát občas mierne v podbrušku, ale to je asi v pohode. Proste som sa vcera rano odrazu zobudila s takymto velkym bruskom (inak pred menstruaciou nemavam nikdy brucho nafuknute). Vlaste neviem, ci som tehotna, ale zacala som mat vazne podozrenie, ze hej... A to mam uz 3 deti...

linddi
4. mar 2012

Sprav si test a budeš vedieť na čom si 😉

lucinka1104
4. mar 2012

Ako ja si myslím, že si tehotná ,ale zase raz zbytočná otázka toto si sa mohla opýtať v hociakej už vytvorenej teme o príznakoch urob test ešťe dnes a budeš vedieť 🙂

penelope1
5. mar 2012

Ahoj!Ja som začala mat veeelmi nafuknute brucho uz 8 dni pred menzesom.Tiez som začala uvažovať o tehotenstve,lebo sa k tomu pridali ďalšie iné priznaky a veru som tehotna !!!

janinah
5. mar 2012

toto vôbec nemusí byť príznak teh. takže len test ti ukáže na čom si 😉

karra
5. mar 2012

Ahoj.. My sa tiez pokusame o babatko, a uz od stvrtka, cize 4 dni mi meska menstruacia.. Nikdy pred tym mi menstruacia nemeskala, skor som dostavala o par dni skor, takze asi sa nam postastilo otehotniet. Tiez som si test este nerobila, ale mam pocit nafuknuteho a plynateho brucha uz asi tyzden. Nohavice ale zapnut mozem, len mam v podbrusku taky zvlastny pocit akoby tlaku..

manamani1
5. mar 2012

Preco si nespravis tehu test?????

baramborka
5. mar 2012

no presne, TESTOVAT alebo k lekarovi ..ved my to vieme tak ako ty, ciže take relativne podozrenia či si alebo niesi ...proste to otestni a budeš vediet na čom si 🙂 i ked , ja som to citila aj podla bruška , vždy aj pred kramami aj po nich ked som si lahla do vodorovnej polohy som mala priehlbinu na brušku,skratka som nebyvala nafuknuta ....a ked som otehotnela .tak som si všimla že ta priehlbina je fuč 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre