Je negatívny test 4 dni po meškaní menzesu už záväzný?

vierkainka
4. jan 2016

Ahojte baby.Som tu nova a prosm vas o radu.S priatelom sme mali nechraneny styk medzi 12.12.2015.menzes som mala dostať na silvestra a stale meška....spravila som si už dva testy a vysledok ej negativny.....mam však boelsti križov,plačlivosť,unavu...chute na sladke i slane,no zaroven aj nechutenstvo i ked to vyznieva divne...mam studene ruky a nohy......no najvaic ma trapia zmeny nalad.....prsia ani velmi nebolia......cyklus mavam pravidelny 28dnovy a teraz meška...možem byť tehotna i ked testy su negativne,či osm ich robial priskoro?

jlp
4. jan 2016

este pockaj a po 15.1 by som spravila. Dr. ti najlepsie povie ci si alebo nie si. Vela stastia

katka1981
4. jan 2016

Pokial si si robila test z ranneho mocu a bola by si tehotna, uz by tam mal byt minimalne duch. Ked tak o 3 dni test zopakuj z ranneho mocu. Tehotenske priznaky by som vobec do uvahy nebrala, pretoze byvaju vacsinou uplne rovnake ako PMS.

rheuska
4. jan 2016

Mne sa ukazal pozitivny vysledok hned na druhy den. Pravdepodobne nie si tehotna. Ale skus gyndu. Lekar ti povie najviac resp. zacne riesit meskanie.

mimka11111
4. jan 2016

ako vieš, že ti mms už mešká? vieš presne, kedy si mala ovuláciu? to, že máš cyklus "pravidelný 28dňový" ešte neznamená, že práve tento cyklus sa ovulácia nemohla posunúť na neskoršie dni

lavinis
4. jan 2016

no celkom dosť vážne by som to brala, ale ak nepríde MS, tak skús testnúť zas o dva dni

martinka6282
4. jan 2016

Mne tiež prvé testy vyšli negatívne a už som v 9 mesiaci 🙂 .......baby majú pravdu, na príznaky by som sa nespoliehala, môžu znamenať aj prichádzajúcu ms....zopakuj si test o pár dní, ak sa ti hneď ukáže negat pozri ho aj o hodinku, mne sa na teste zjavila druhá ciarka až neskôr.....najväčšiu istotu máš ak pôjdeš na krv 🙂

atomica87
4. jan 2016

Ja mavam taketo priznaky vzdy ked mi meska ms. mne vysli pozitivne testy uz den pred tym ako som mala dostat ms.

alicka850
4. jan 2016

Tiez mi vysiel 3.den po meskani negativny a bola som tehotna. Skus zopakovat, druhy mi uz vysiel pozit. Ked bude meskat viac ako dva tyzdne,zajdi za lekarom,na sone to uz bude jasne.

mily7
4. jan 2016

Studené ruky a celkovo zimnica bol môjim príznakom tehotenstva.

guglina
4. jan 2016

Podla mna je to prilis skoro, skus test opakovat o par dni..ja som bola 4tt ked mi test ukazoval iba takmer neviditelneho ducha aj to iba z ranneho mocu a cez den bol negativny...drzim palce aby to dopadlo tak ako si zelas

scales
7. jan 2016

Ahoj, no ako si na tom? Mám momentálne podobný problém, tiež som mala dostať na silvestra a stále nič...

sulamith
7. jan 2016

Nie,nie je zavazny.Mne vysiel pozitivny test az po tyzdnovom meskani menstruacie. ☺

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre